اسفند-۱۱ ۱۳۸۹

درود به قیام آفرینان شجاع دهم اسفند

Catégories // پیام‌ها // موضعگیری‌ها

درود به قیام آفرینان شجاع دهم اسفند

با درود به مردم بپاخاسته و قیام آفرینان دلیری که روز دهم اسفند، سومین قیام ملت ایران ظرف پانزده روز اخیر را در دل اختناق سنگین و سیاه شعله ور کردند.
سلسله قیام‌های مردم ایران با شعار مرگ بر خامنه‌ای، نشانه قاطع این حقیقت است که رژیم ولایت فقیه یارای مهار جنبش آزادی‌ستان مردم ایران را ندارد و سرانجام مغلوب آن خواهد شد.
شجاعت هموطنانی که روز سه‌شنبه در تهران، شیراز، رشت، مشهد و کرمانشاه و اصفهان و مشهد، در برابر قوای اهریمنی ولایت فقیه بپاخاستند یا درنجف آباد اعلام اعتصاب کردند، همبستگی مردمی که در نقاط مختلف تهران، جوانان دستگیر شده را از چنگال دژخیمان و پاسداران رها می‌کردند و رزم‌آورجوانانی که در تهران، تصویر ولی فقیه ارتجاع را به آتش کشیدند، همه و همه گواه نبرد صدبرابر و قیام تا سرنگونی و تحقق قطعی بهار آزادی است.

دیکتاتوری بحران‌زده ولایت فقیه به‌رغم تمامی اقدامات سرکوبگرانه در برابر توفان فراگیر خشم واعتراض عمومی راه گریزی ندارد.
در روزهای اخیر در اعتراض به دستگیری موسوی وکروبی که مقامات ارشد همین رژیم بوده‌اند، فراخوان‌های متعددی برای اعتراض داده شده است. چنان‌که همگان مطلعند رهبرمقاومت ازاین پیشتر بارها و بارها تهدیدها و محدودیتهای اعمال شده درباره آن‌ها توسط باندغالب حاکمیت و شخص ولی‌فقیه ارتجاع را براساس مواضع اصولی این مقاومت، به شدت محکوم کرده و مسؤلیت هرگونه تعرض و ستم بر آن‌ها و برخانواده واطرافیان آن‌ها یا دستگیری و اقدام تروریستی علیه آن‌ها را برعهده شخص خامنه‌ای دانسته است.
از دولت‌ها و مجامع بین‌المللی می‌خواهم که رژیم آخوندی را برای آزادی بازداشت شدگان قیام‌های اخیر و همه زندانیان سیاسی و رفع ممنوعیت‌ها و محدودیت‌های ظالمانه علیه آنان تحت فشار بگذارند.

در کوران سرنگونی پی‌درپی دیکتاتوری‌ها، تعارض میان جامعه بپاخاسته ایران و دیکتاتوری پوسیده و پرفساد ولایت فقیه، به منتها درجه رسیده و جوشش بی‌وقفه قیام‌ها از همین رویارویی بزرگ سرچشمه می‌گیرد. مردم به ستوه آمده از بیداد آخوندها، و قیام آفرینان پیشتار و اشرف نشان در سراسر ایران، برای پایان دادن به فاشیسم دینی عزم جزم دارند و تا تحقق آزادی وحاکمیت مردم ازپای نمی‌نشینند.

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]