دی-۰۳ ۱۴۰۰

پیام مریم رجوی به مناسبت میلاد مسیح

Catégories // آخرین خبرها // پیام‌ها // موضعگیری‌ها

پیام مریم رجوی به مناسبت میلاد مسیح

مریم رجوی: مسیح، پیام قطعی پیروزی قیام علیه آزادی‌کشی و بی‌عدالتی است

سلام بر پیامبر بزرگ خدا، عیسی مسیح «خورشید‌ِ عدالت» محرومان و سرکوب‌شدگان و ستاره راهنمای قیام‌کنندگان و شورشگران برای آزادی و سلام بر مریم عذرا که خود را وقف نجات بشریت کرد.
زنی که قرآن مجید از او در شمار بزرگ‌ترین منادیان یگانگی و راهگشایان رهایی انسان یاد می‌کند.

هموطنان عزیز،
مسیحیان ارجمند در ایران و سراسر جهان، حامیان مقاومت مردم ایران،
سالروز میلاد عیسی مسیح بر شما و بر رهروان رهایی و صلح و عدالت گرامی باد.
در این شب خجسته که با تولد مسیح «روشن‌ترین روزها» را در پی دارد، برای مردم و میهن‌مان ایران در برابر رژیم دین‌فروش و جنایتکار آخوندی آرزوی پیروزی دارم و روز بزرگ آزادی و خوشبختی را طلب می‌کنیم.
گرامی می‌داریم نام مسیح را که به قول انجیل «روشنایی جهان» است. او الهام‌بخش مجاهدان و قیام‌کنندگانی است که در پی به‌ زیر‌کشیدن ستمگران و فریسیان ریاکار و آخوندهای دجال‌اند.
در این شب گرامی یاد می‌کنیم از مادران شهیدان قتل‌عام ۶۷، مادران شهیدان قیام به‌ويژه مادران شهیدان قیام آبان۹۸، که به‌راستی در شجاعت و از خودگذشتگی از مریم عذرا پیروی می‌کنند.
مسیح(ع) پیامبر شهیدان آزادی و به‌پاخاستگان برای عدالت است. او از آن همه مردم جهان است. پیامبر «ماتم‌زدگان»، پیامبر «فروتنان»، پیامبر «کسانی که گرسنه و تشنه عدالتند» و پیامبر «آن‌ها که در راه عدالت جفا می‌بینند» یا «به ‌ناحق به ‌آن‌ها تهمت زده می‌شود». (‍‍۱)
امروز او در میان قیام‌کنندگان ایران‌ است. او با کشاورزان زحمتکش و محروم اصفهان و شهرکرد و خوزستان، و با تمامی تشنگان آب و آزادی در سراسر ایران است. زیرا چنان که گفته است: «هرجا که دو یا سه نفر به ‌نام من جمع شوند، من آن‌جا در میان آن‌ها هستم». (۲)
او با سوخت‌بران و جان‌سوختگان شهید بلوچ است و با معلمان به‌جان آمده‌یی است که برای فرزندان ایران، دانش را با آزادی و برابری می‌خواهند.
مسیح، پیام قطعی پیروزی قیام علیه آزادی‌کشی و بی‌عدالتی است زیرا که «نور در تاریکی می‌درخشد و تاریکی هرگز بر آن پیروز نشده است». (۳)
در این شب بزرگ هم‌چنین دعا می‌کنیم برای شفا و بهبود همه بیماران؛ آن‌ها که در حاکمیت کرونای ولایت از بسیاری درمان‌ها و امکانات پزشکی بی‌بهره‌اند. آن‌ها که در این حاکمیت ظالم، ستم می‌بینند و غارت می‌شوند.
پس دعایم را با کلام عیسی مسیح همراه می‌کنم که گفت: «یک‌دیگر را دوست بدارید، همان‌طور که من شما را دوست داشتم. محبتی بزرگ‌تر از این نیست که کسی جان خود را فدای دوستان خود کند». (۴)
سلام بر عیسی مسیح پیامبر آزادی و عدالت و سلام بر مریم عذرا که سر بر آستانش می‌ساییم.

پاورقی ها

۱- انجیل متی، فصل ۵، آیه‌های ۴ به‌ بعد
۲- انجیل متی، فصل۱۸، آیه‌۲۰
۳- انجیل یوحنا، آیه ۵
۴- انجیل یوحنا، آیه‌های ۱۲ تا ۱۴

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]