شهریور-۰۷ ۱۴۰۰

مژگان صدیق، نمونه افتخارآمیز زن انقلابی مجاهد خلق

Catégories // پیام‌ها // موضعگیری‌ها

مژگان صدیق، نمونه افتخارآمیز زن انقلابی مجاهد خلق

پیام تسلیت مریم رجوی

خواهر عزیز و مجاهدم مژگان کوکبی بعد از تحمل و گذران یک دوره سخت دو ساله بیماری، با سرفرازی و مجاهدت به دیار رفیق اعلی پرکشید.
او با سرفرازی و اندوخته‌ها و سرمایه‌های بسیار از مبارزه و انقلاب و مجاهدت از این جهان برگشود و تا آخرین‌ نفس به تعهدش به آزادی مردم ایران مؤمن بود.
مژگان یکی از کادرهای ارزنده و همه‌جانبه مجاهدین بود. او یک زن مجاهد و مسئول و انتخاب‌گر بود که با غنای ایدئولوژیکی برگرفته از انقلاب و دگرگونی، خود به ارزش برجسته‌ای در این راه و مسیر تبدیل شد و الگویی برای زنان و دختران شورشگری گردید که ظلم و ستم و استثمار و ارتجاع را برنمی‌تابند و برای رقم زدن آینده‌ای تابناک برای مردم و میهن محبوب‌شان، آرمان آزادی و مسیر مجاهدت را برمی‌گزینند و سر به آرمان حسینی انما الحیاه عقیده و جهاد می‌سپارند.
تلاش و شور و شادابی و انگیزه‌های انقلابی او در چهار دهه مبارزه انقلابی و حرفه‌ای زبانزد مجاهدان و یاران و خواهران همراه و هم‌رزمش بود.
نه موانع و تنگه‌های مسیر و نه بیماری جانکاه او را متوقف نکرد، بلکه بیش ‌از پیش، رزمنده و جنگنده و الگوی پایداری برای دیگران بود.
او با یک نبرد شگفت‌انگیز با بیماری سرطان در صبر و استقامت و در اوج شور و انگیزه مجاهدی ما و یارانش را ترک کرد و در آستانه قتل‌عام ۱۰شهریور به شهدای والامقام آن پیوست.
سلام بر او که به جاودانه فروغ‌های آزادی و شهیدان قتل‌عام در ساری و اشرف پیوست .
نام و راهش همچون ستاره‌ای فروزان در آسمان مقاومت و مجاهدت برای همیشه خواهد درخشید.

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]