خرداد-۱۴ ۱۳۸۹

پیام تسلیت درگذشت دوست مقاومت دکتر رودی ویس

Catégories // مصاحبه‌ها

پیام تسلیت درگذشت دوست مقاومت دکتر رودی ویس

خانم مریم رجوی، درگذشت دکتر رودی ویس نماینده پارلمان انگلستان را ر به خانواده وهمه همکارانش در پارلمان انگلستان به‌ویژه اعضای کمیته پارلمانی ایران آزاد به ریاست لرد کوربت تسلیت گفت.
خانم رجوی، دکتر رودی ویس را یک دوست بزرگ مقاومت ایران توصیف کرد که در سخت‌ترین شرایط به دفاع از مردم و مقاومت مردم ایران برخاست.

 

مریم رجوی گفت: در زمانی‌که دولت انگلیس به‌خاطر استمالت از آخوند‌های جنایتکار، سازمان مجاهدین را در لیست سازمان‌های ممنوعه قرار داده بود، دکتر رودی ویس همراه با ۳۴تن دیگر از شریف‌ترین و برجسته‌ترین نمایندگان مجلسین انگلستان، وزیر کشور انگلستان را در مراجع قضایی این کشور به چالش کشیدند و در نهایت بالاترین مراجع قضایی انگلستان به حقانیت آن‌ها حکم کردند و قوی‌ترین آرای قضایی را برای حذف نام مجاهدین از لیست سازمان‌های تروریستی صادر کردند که منجر به ابطال رسمی برچسب آخوند ساخته تروریستی شد.
خانم رجوی افزود: دکتر رودی ویس هم‌چنین مدافع و حامی بزرگ مجاهدان آزادی در شهر اشرف بود. و در پارلمان انگلستان و مجمع پارلمانی شورای اروپا، نقش فعالی در افشای جنایات رژیم آخوندی و دولت مالکی علیه مجاهدین اشرف ایفاء کرد.

خانم رجوی تاکید کرد :نام دکتر رودی ویس این نماینده شریف پارلمان انگلستان، به‌مثابه انسانی والا و دمکرات
و دوست بزرگ مردم و مقاومت ایران در تاریخچه این مقاومت و در خاطر همه مجاهدان و فعالان و حامیان مقاومت ایران باقی خواهد ماند.

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]