• صفحه اول / پیام‌ها / مریم رجوی نمایندگان پارلمان اروپا را به خاطر طرد وزیر رژیم بر ایران ستود
خرداد-۱۱ ۱۳۸۹

مریم رجوی نمایندگان پارلمان اروپا را به خاطر طرد وزیر رژیم بر ایران ستود

Catégories // پیام‌ها // موضعگیری‌ها

مریم رجوی نمایندگان پارلمان اروپا را به خاطر طرد وزیر رژیم بر ایران ستود

نمایندگان پارلمان اروپا به حضور منوچهر متکی وزیر خارجه آدم‌ربا و تروریست حکومت آخوندی در محل پارلمان اعتراض کردند. نمایندگان پارلمان اروپا در حالیکه متکی را قاتل خطاب می‌کردند گفتند شما رژیم آدم‌کشان هستید، مردم ایران شما را نمی‌خواهند، ما امیدواریم که هرچه سریع‌تر رژیم شما سرنگون شود.

شمار زیادی نمایندگان پارلمان اروپا در یک حرکت نمادین اعتراضی عکس‌ها ندا شهید قیام مردم ایران را بلند کردند که توجهات را به کشتار و سرکوب در ایران جلب نمود و متکی را به‌شدت مفتضح کرد. خبرگزاری آسوشیتدپرس و خبرگزاری فرانسه تصاویری از اعتراض نمایندگان پارلمان اروپا مخابره کردند.
خانم مریم رجوی به نمایندگان پارلمان اروپا به‌خاطر حرکت شجاعانه و بی‌سابقه شان در طرد وزیر خارجه فاشیسم دینی حاکم بر ایران درود فرستاد.

خانم رجوی گفت:حرکت اعتراضی امروز نایب رئیس پارلمان اروپا و شمار زیادی از اعضای پارلمان علیه رژیم آخوندی و وزیر خارجه جنایتکارش، هم‌چنان که حمایت آن‌ها از قیام مردم ایران مبین تمایل عموم مردم اروپاست.
خانم رجوی ابراز امیدواری کرد که اتحادیه اروپا و دولت‌های اروپایی به تبعیت از مردم و نمایندگان مردم اروپا رژیم آخوندی را طرد و تحریم کنند و در کنار مقاومت مردم ایران برای دمکراسی و حقوق‌بشر قرار بگیرند.

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]