• صفحه اول / آخرین خبرها / مریم رجوی: اعلام اعتراض و عزای ملی برای شهادت مجیدرضا رهنورد و هفتم محسن شکاری، قهرمانان قیام مردم ایران
آذر-۲۲ ۱۴۰۱

مریم رجوی: اعلام اعتراض و عزای ملی برای شهادت مجیدرضا رهنورد و هفتم محسن شکاری، قهرمانان قیام مردم ایران

Catégories // آخرین خبرها // اطلاعیه‌ها // موضعگیری‌ها

مریم رجوی: اعلام اعتراض و عزای ملی برای شهادت مجیدرضا رهنورد و هفتم محسن شکاری، قهرمانان قیام مردم ایران

خامنه‌ای ضحاک می‌خواهد حکومت رو به سقوطش را نجات دهد، اما تنها خشم و نفرت مردم را تشدید می‌کند

خامنه‌ای جلاد، امروز خون جوان برومند دیگری از ایران زمین را بر زمین ریخت. دژخیمان، زندانی قیام مجید رضا رهنورد را کمتر از سه هفته پس از دستگیری، صبح امروز دوشنبه ۲۱ آذرماه به‌صورت علنی در مشهد اعدام کردند. آن‌ها که حتی از پیکر بی‌جان این شهید هم وحشت داشتند، او را مخفیانه و حتی بدون اطلاع و حضور خانواده‌اش دفن کردند. مجید رضا پس از دستگیری به‌شدت شکنجه شده بود و دستش نیز شکسته بود.

خانم مریم رجوی به‌مناسبت شهادت مجید رضا رهنورد و هفتم شهادت محسن شکاری اعلام اعتراض و عزای ملی کرد. وی افزود خامنه‌ای ضحاک با این جنایات فجیع می‌خواهد رژیم رو به سقوط خود را نجات دهد. او بیهوده تلاش می‌کند خود را از خشم و نفرت ۸۵ میلیون ایرانی برهاند اما تنها سقوط محتوم دیکتاتوری دینی را تسریع می‌کند.

خانم رجوی افزود ملل متحد، شورای امنیت و اتحادیه اروپا و کشورهای عضو باید به اقدام‌های موثر و عملی علیه فاشیسم دینی حاکم بر ایران برای توقف اعدام و کشتار مبادرت کنند. موضعگیری‌های لفظی کافی نیست، سفارت‌های این رژیم باید تعطیل شود، وزارت اطلاعات و سپاه پاسداران در لیست تروریستی قرار گیرند و مزدوران وزارت اطلاعات و سپاه پاسداران اخراج گردند. معامله و مراوده با رژیمی که ننگ بشریت معاصر است، پایمال کردن ارزش‌های حقوق‌بشری است.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
۲۱ آذر ۱۴۰۱ (۱۲ دسامبر ۲۰۲۲)

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]