انتخاب زبان: English | العربية | Français
۲۳ خرداد۱۳۹۹

ابتلای علی یونسی به کرونا در زندان اوین، مصداق بارز جنایت علیه بشریت است

Categories // پیام‌ها

ابتلای علی یونسی به کرونا در زندان اوین، مصداق بارز جنایت علیه بشریت است

ابتلای علی یونسی به کرونا در زندان اوین، به‌رغم تمام هشدارهای پیشین و موضعگیری‌های ارگان‌ها و مجامع مختلف بین المللی مصداق بارز جنایت علیه بشریت است.

از دبیرکل ملل متحد و کمیسر عالی حقوق بشر خواهان مداخله سریع برای نجات جان علی یونسی و امیر حسین مرادی و آزادی بلادرنگ آن‌ها هستم.
بنظر می‌رسد عمدی در کار است و رژیم پلید آخوندها که از بابت امیرحسین مرادی و علی یونسی تحت فشار بین‌المللی است می‌خواهد با کرونا آن‌ها را از میان بردارد. رژیم از کرونا به‌عنوان جایگزین اعدام برای زندانیان استفاده می‌کند والا با آن‌همه هشدارها قرنطینه و پیشگیری و مداوا می‌کرد.
تاکنون بسیاری پارلمانترها و شخصیت‌ها و مجامع و سازمان‌های بین‌المللی مدافع حقوق بشر برای آزادی امیرحسین مرادی و علی یونسی فراخوان داده‌اند. از جمله برندگان جایزه نوبل، گروهی از نمایندگان پارلمان اروپا، عفو بین الملل، کمیته‌های پارلمانی در انگلستان و ایتالیا و استرالیا و کانادا و بلژیک، فدراسیون حقوق بشر ایتالیا، انجمن به قابیل دست نزنید، کمیته مسلمانان فرانسه، پارلمانترهای ایرلند، کمیته بین المللی در جستجوی عدالت با حمایت ۴هزار پارلمانتر در اروپا و آمریکا، کمیته پارلمانترهای رومانی، پارلمانترها و شخصیت‌های عربی و کمیته شهرداران فرانسه.

مریم رجوی

 

رئيس جمهور برگزيده مقاومت ايران 

[ادامه]

انتخاب زبان: English | العربية | Français

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

آخرین توییت