انتخاب زبان: English | العربية | Français
۲۰ شهریور۱۳۹۵

مریم رجوی: انتقال مجاهدان ليبرتی، شكست استراتژيك رژيم و نشانه دوران تغيير و تهاجم است

Categories // رخدادها

مریم رجوی: انتقال مجاهدان ليبرتی، شكست استراتژيك رژيم و نشانه دوران تغيير و تهاجم است

روز شنبه ۲۰شهریور (۱۰ دسامبر) گروه كثیری از ایرانیان، طی مراسمی با حضور شخصیت‌های فرانسوی، اروپایی و عربی در اور سور اواز مقر شورای ملی مقاومت ایران، پایان موفقیت آمیز انتقال مجاهدان از كمپ لیبرتی در عراق به اروپا را جشن گرفتند.

مریم رجوی، این انتقال را یک شکست استراتژیک برای رژیم توصیف كرد كه زنگ‌های دوران تغییر و دوران تهاجم و پیشروی را به صدا در آورده است.
در این جلسه شماری از شخصیت‌های سیاسی و یاران دیرین مقاومت و مدافعان سرسخت اشرف همچون سید احمد غزالی، نخست وزیر سابق الجزایر، آلخو ویدال کوادراس، رییس بنیاد در جستجوی عدالت و نایب رییس سابق پارلمان اروپا، اینگرید بتانکورد، کاندیدای ریاست جمهوری کلمبیا، خانم بومدین اسلام شناس و بانوی اول سابق الجزایر، طاهر بومدرا، رئیس سابق حقوق‌بشر ملل متحد در عراق و مسئول پرونده اشرف در ملل متحد، ژان پیر مولر، شهردار مانی آن وکسن و رئیس کمیته شهرداران علیه بنیادگرایی و برای حقوق‌بشر، برونو ماسه، شهردار ویلیه آدام، پیر برسی، رئیس بنیاد حقوق بشر نوین، شیخ مسکین. رئیس مشترک کمیته مسلمانان علیه بنیادگرایی و برای حقوق بشر حضور داشتند و انتقال پیروزمند ساكنان لیبرتی را به مریم رجوی و مقاومت ایران تبریك گفتند و پایداری ۱۴ ساله مجاهدین در اشرف و لیبرتی را یك الگوی تاریخی توصیف كردند.

مریم رجوی

 

رئيس جمهور برگزيده مقاومت ايران 

[ادامه]

انتخاب زبان: English | العربية | Français

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

آخرین توییت