اسفند-۰۲ ۱۳۸۹

ملت ایران یکصدا می‌گویند: خامنه‌ای باید برود

Catégories // پیام‌ها // موضعگیری‌ها

ملت ایران یکصدا می‌گویند: خامنه‌ای باید برود

برپایی قیام روز اول اسفند در تهران، شیراز، سنندج، مهاباد، مریوان، همدان، تیریز، رشت، زاهدان،کرمان، مشهد، نجف‌آباد و اصفهان را به مردم ایران تهنیت می‌گویم. عزم استوار و رشادت و رزم‌آوری بپاخاستگان در این قیام، خشم فشرده تمام ملت ایران را ابراز کرد که یک صدا می‌گویند خامنه‌ای باید برود.

با درود به جوانان دلیر و اشرف‌نشان که روز یکشنبه رودرروی گله‌های لجام‌گسیخته دژخیمان لباس‌شخصی و پاسدار و بسیجی، با شعار مرگ بر خامنه‌ای تظاهرات می‌کردند. پراهمیت‌ترین وجه قیام اول اسفند، دلاوری جوانان بی‌باک بود که با پاسداران چنگ در چنگ شدند و در برخی نقاط در حال نبرد تن به تن با آن‌ها بودند.

این نشانه قاطعی است از این واقعیت که نسلی که با در پیش گرفتن راه و رسم اشرف، یعنی نبرد برای سرنگونی ولایت‌فقیه به میدان آمده، دیگر به خانه‌ها باز نمی‌گردد. بخصوص که آثار قیام‌های سال گذشته از جمله شکستن طلسم ولایت پابرجاست. به علاوه، امروز موج تغییر و انقلاب سراسر خاورمیانه و شمال آفریقا را فرا گرفته است و دوران نویی در سرنوشت مردم تمام این منطقه آغاز شده است.
هم‌چنین به هموطنان كُرد که در بسیاری شهرهای کردستان ایران به اعتصاب دست زده‌اند و در برابر رژیم ولایت‌فقیه پایداری می‌کنند، درود می‌فرستم.

به مأموران نیروی انتظامی و کسانی که تا امروز تحت استخدام قوای سرکوبگر بوده‌اند، می‌گوییم که بیش از این در لجنزار رژیم آخوندی غوطه نخورند و بیش از این در خونریزی و فساد این رژیم شریک نشوند. و به جای گره زدن سرنوشت خود به سرنوشت رژیمی که هیچ آینده‌یی ندارد، به جبهه مردم ایران پناه بیاورند.
رژیم ولایت‌فقیه که با بسیج تمام عیار سیاسی، تبلیغاتی و سرکوبگرانه یک‌سال گذشته نتوانست از فوران دوباره قیام‌ها جلوگیری کند، در برابر اراده آزادی‌‌ستان مردم ایران دوام نمی‌آورد.
فداکاری دختران و پسران دلیری که در این قیام‌ها در مصاف با پاسداران به شهادت رسیده با مجروح و دستگیر شده‌اند و مقاومت زندانیان سیاسی قهرمان ما، انقراض حکومت آخوندها را گواهی می‌کند.
همگان را به استمرار خیزش و قیام فرا می‌خوانم.

 

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]