• صفحه اول / اطلاعیه‌ها / حلقات دروغگویی و لاپوشانی خامنه‌ای و روحانی و پاسداران درباره شلیک به هواپیمای اوکراینی
بهمن-۱۵ ۱۳۹۸

حلقات دروغگویی و لاپوشانی خامنه‌ای و روحانی و پاسداران درباره شلیک به هواپیمای اوکراینی

Catégories // اطلاعیه‌ها // موضعگیری‌ها

حلقات دروغگویی و لاپوشانی خامنه‌ای و روحانی و پاسداران درباره شلیک به هواپیمای اوکراینی

به‌دنبال انتشار مکالمات کمک خلبان هواپیمایی آسمان توسط تلویزیون اوکراینی درباره شلیک موشک به هواپیمای اوکراینی، مطبوعات حکومتی امروز فاش کردند که همین مشاهدات توسط یک هواپیمای قطری نیز گزارش شده و مجلس ارتجاع نیز از آن مطلع بوده است.

روزنامه حکومتی جهان صنعت امروز نوشت: «همزمان با هشدار خلبان هواپیمایی آسمان، یک هواپیمای قطری هم که در نزدیکی محل حادثه در حال عبور بوده اظهاراتی مشابه را با برج مراقبت تبادل کرده است». این روزنامه افزود ابوالفضل موسوی، عضو کمیسیون عمران مجلس، در گفت‌و‌گو با جهان‌صنعت گفت: «در گزارش‌هایی که به کمیسیون عمران ارسال شده مشابه همین موضوع که با انتشار فایل صوتی مطرح شده در مورد یک هواپیمای قطری هم گزارش شده است».

به این ترتیب یک بار دیگر روشن می‌شود تمام دستگاه‌های فنی و اداری فرودگاه تهران و سازمان هواپیمایی کشوری و ارگان‌های مختلف حکومتی از یک سو و سلسله مراتب سپاه پاسداران از سوی دیگر از ابتدا در جریان شلیک موشک به هواپیمای اوکراینی بوده‌اند. و از همان لحظات و ساعت‌های اولیه یک کارزار دروغپردازی و فریبکاری و پخش اطلاعات انحرافی و دروغ تحت نظر خامنه‌ای و روحانی برای پنهان کردن این جنایت بزرگ جریان داشته است.

خانم مریم رجوی، رییس جمهور برگزیده شورای ملی مقاومت ایران، به‌دنبال افشای جهانی دروغپردازی‌های شگفت انگیز خامنه‌ای و روحانی در آستانه چهلم جان باختگان، به همدردی عمومی و اعتراض هر چه بیشتر علیه رژیم دجال آخوندی فراخواند و بار دیگر بر‌ضرورت محاکمه خامنه‌ای و روحانی و سرکردگان سپاه پاسداران در دادگاه بین المللی تأکید کرد. وی افزود: شورای امنیت ملل متحد باید حسابرسی از سردمداران رژیم ایران به‌خاطر شهیدان قیام آبان و جان باختگان هواپیمای اوکراینی را در دستور قرار دهد.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
۱۵بهمن ۱۳۹۸ (۴فوریه ۲۰۲۰)

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]