اسفند-۱۷ ۱۳۹۷

پیام مریم رجوی به تظاهرات روز ۸مارس در واشینگتن

Catégories // پیام‌ها // موضعگیری‌ها

پیام مریم رجوی به تظاهرات روز ۸مارس در واشینگتن

شخصیت‌های محترم، دوستان والاقدر مقاومت مردم ایران

ایرانیان شریف و آزاده
به‌همه شما درود می‌فرستم. به‌عزم شما برای آزادی ایران؛ به عشق‌ شما به ملت اسیر ایران و به‌امیدتان به‌آینده پرشکوه ایران.
امروز هشت مارس است
روز جهانی زن را تبریک می‌گویم به‌همه زنان جهان که برای برابری مبارزه می‌کنند
به‌خصوص ‌به‌خواهران و دخترانم در ایران که مبارزه برای سرنگونی رژیم زن‌ستیز را با تلاش برای برابری درهم‌آمیخته‌اند.
در این روز ایران و ایرانی به‌زنان به‌پاخاسته و مقاوم ایران سربلند است که با ده‌ها هزار شهید و اسیر و شکنجه شده، و با چهار دهه حضور فعال در همه پهنه‌های نبرد با رژیم آخوندی یکی از بزرگ‌ترین مقاومت‌ها را در عصر حاضر برپا کرده‌اند.
زنان ایران رسالت بزرگ برقراری آزادی و برابری را به‌دوش گرفته و با تمام قوا برای به‌زیر کشیدن این رژیم ولایت فقیه مبارزه می‌کنند.
فاشیسم مذهبی که امروز جهانی از تروریسم و جنایت و جنگ افروزی‌اش به‌ستوه آمده، سرانجام توسط همین زنان شکست خواهد خورد.
به‌شما هموطنان که برای رساندن صدای آزادی خواهی و برابری طلبی زنان ایران تلاش می‌کنید درود می‌فرستم
در روز هشت مارس همه زنان در آمریکا و سراسر جهان را به‌حمایت از مبارزه خواهران‌شان در ایران برای سرنگونی این رژیم فرا می‌خوانم.

دوستان عزیز، هموطنان
در یک سال گذشته مردم ما هزاران بار به اعتصاب و تظاهرات دست زده‌اند.
صاحبان مشاغل مختلف بارها به‌صورت سراسری اعتصاب کرده‌اند. کارگران، معلمان، پرستاران، دانشجویان، کشاورزان، بازنشستگان، سپرده‌گذاران بانک‌ها که سپرده‌هایشان غارت شده و خانواده‌های زندانیان دست به اعتراض زده‌اند.
جامعه ایران رودرروی آخوندهای جنایتکار حاکم ایستاده است. جامعه ایران خواستار یک تغییر سیاسی اساسی است.
استقبال جوانان از کانون‌های شورشی خواست ایرانیان برای سرنگونی رژیم استبداد مذهبی است کانون‌های شورشی/ جوانان و قیام‌‌آفرینان سازمان‌یافته‌اند. فعالیت‌ آن‌ها در سراسر ایران به‌سرعت درحال افزایش است. چنان که مسعود رجوی گفته است: کانون‌های شورشی «ﻧﻮﻙ ﻫﺮﻡ قیام‌ها ﻭ ﺳﻤﺖ ﺩﻫﻨﺪﻩ آن‌هاست و ﻋﺎﻣﻞ ﺍﺳﺘﻤﺮﺍﺭ ﻭ تضمین پیشرفت ﻭ پیروزی ﺍﺳﺖ. با کانون‌ها و شهرهای شورشی قدر تاریخی مردم ایران در نبرد آزادیبخش رقم خواهد خورد».
بله، تغییر در ایران بدون سازمان‌یافتگی محال است. تغییر در ایران بدون از خودگذشتگی محال است.
این سرچشمه تداوم حیات و شكوفائی مقاومت سازمان یافته مردم ایران در داخل كشور است و هم‌چنین علت بی‌اعتباری و شکست مدعیانی است که نه می‌خواهند و نه می‌توانند برای کسب آزادی بهایی بپردازند.

هموطنان
در حاکمیت آخوندهای پلید معضلات اقتصادی و اجتماعی به‌حد فاجعه‌باری انباشته شده.
فقر شدید عمومی کمبود آب، تخریب محیط زیست، بحران درمان، تورم ۴۰ درصدی، کسری بودجه ۵۰ درصدی و بیکاری ۴۰درصدی
تا رژیم آخوندی هست، هیچ کدام از این معضلات راه‌حلی ندارد. آن‌ها هرچه بیشتر به‌سیاست‌ ویرانگرانه خود ادامه می‌دهند یعنی سرکوب جامعه ایران، جنگ افروزی و دخالت مخرب در منطقه، پول شویی، تروریسم در اروپا و آمریکا و غارت دارایی مردم ایران.
رژیم ولایت فقیه تا روز سرنگونی به‌همه این سیاست‌ها ادامه می‌دهد. کما این که آخوند رئیسی یک جلاد منفور و یکی از رسواترین عوامل قتل عام سی هزار زندانی سیاسی در سال ۶۷ را به‌ریاست دستگاه قضایی خود منصوب كرده است. خامنه‌ای با به‌کاری یک مهره خون‌‌‌آشام می‌خواهد تزلزل رژیم در برابر مردم به‌پاخاسته ایران پنهان کند. اما شکست می‌خورد. و شكست خواهد خورد.
امروز آخوندها با یک تناقض مرگبار مواجهند. آن‌ها به‌ادامه جنگ افروزی و تروریسم نیازمندند. اما این سیاست‌ها رژیم را به‌بن‌بست رسانده است.
رژیم حاکم اکنون با یکی از سخت‌ترین شرائط عمر خود مواجه است.
قیام‌های مستمر رژیم را بی‌ثبات کرده است. و این وضعیت دیگر قابل بازگشت نیست. تغییر در ایران بیش از هر زمان دیگر در دسترس است.
به یاوه گویی آخوندها و حامیان بین‌المللی آن‌ها توجه نکنید که می‌گویند با سرنگونی رژیم نیرویی در ایران نیست که اوضاع را کنترل کند. این یک فریب بزرگ برای حفظ استبداد مذهبی و اهانت به مردم و مقاومت ایران است.
در ایران یک آلترناتیو دمکراتیک و با صلاحیت یعنی شورای ملی مقاومت ایران و جود دارد مقاومتی ریشه دار که قادر است رژیم را سرنگون کند و اداره امور را در دوران گذار به‌عهده بگیرد تا مردم ایران بتوانند از طریق یك انتخابات آزاد نمایندگان واقعی خود را انتخاب کنند.
ملت ایران با ۱۲۰ هزار شهید شایستگی خود را برای کسب آزادی اثبات کرده است.
این وظیفه جامعه جهانی است که مبارزه مردم ایران برای سرنگونی رژیم را محترم بشمارد.
این نیاز صلح و امنیت جهان است
زمان آن است که ایالات متحده آمریکا تمامیت سپاه پاسداران و وزارت بدنام اطلاعات را در لیست تروریستی وزارت‌خارجه قرار دهد. این یک پیام مثبت به مردم ایران و یک پیام قاطعیت علیه رژیم آخوندی است.
زمان آن است که جامعه جهانی و آمریكا حق مقاومت مردم ایران برای سرنگونی فاشیسم دینی را به‌رسمیت بشناسد. این حق توسط دولت‌های سابق انکار شده است.
ملت ایران برای دستیابی به‌آزادی از پا نخواهد نشست
و بی‌تردید آن را به‌دست خواهد آورد.
پیروز باشید

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]