• صفحه اول / رخدادها / مریم رجوی:‌ یک آلترناتیو قابل اتکا وجود دارد که قدرت سرنگونی رژیم آخوندها و قدرت سازندگی را دارد
آبان-۲۰ ۱۳۹۸

مریم رجوی:‌ یک آلترناتیو قابل اتکا وجود دارد که قدرت سرنگونی رژیم آخوندها و قدرت سازندگی را دارد

Catégories // رخدادها // فعاليت‌ها

مریم رجوی:‌ یک آلترناتیو قابل اتکا وجود دارد که قدرت سرنگونی رژیم آخوندها و قدرت سازندگی را دارد

در جریان گردهمایی‌های مقاومت ایران در اشرف ۳، درتیرماه ۹۸ و در پایان گردهمایی ایران آزاد با شرکت صدها تن از شخصیت‌های بین‌المللی از ۴۷کشور جهان، شرکت‌کنندگان همبستگی خود را با مقاومت و قیام مردم ایران اعلام کردند.
در این مراسم، تعدادی از شخصیت‌های شرکت‌کننده به سخنرانی پرداختند و بیانیه نمایندگان مجلسین عوام و اعیان انگلستان، در حمایت از قیام مردم ایران و برنامه ۱۰ماده‌یی خانم مریم رجوی، از سوی سر دیوید ایمس – نماینده ارشد پارلمان انگلستان و رئیس مشترک کمیته بریتانیایی برای آزادی ایران به مریم رجوی اهدا شد.
در آغاز این مراسم، مریم رجوی طی سخنان کوتاهی گفت:
زنجیره تظاهرات و گردهمایی‌ها که از بروکسل و واشینگتن و برلین آغاز شد حالا به اینجا، قلب مقاومت ایران، یعنی اشرف۳ رسیده است.
اعضای مقاومت ایران طی ۴۰سال مبارزه و برای برخی از آن‌ها بیش از ۴۰سال، زندگی خود را وقف آزادی در ایران کرده‌اند.
حضور شما در اینجا و دیدار رو در رو با آن‌ها، یک شکست بزرگ برای رژیم ایران است که تلاش کرد با شیطان‌سازی در مطبوعات و در همه جا موانعی ایجاد کند که این فرصت ایجاد نشود.
با آگاهی از همین تاثیرات مقاومت ایران در داخل است که آخوندها همه تلاششان را می‌کنند تا از برقراری ارتباط ما با مردم ایران جلوگیری کنند.
با این‌حال در این ایام میلیون‌ها ایرانی، گردهمایی‌ها را به صورت زنده از طریق اینترنت و پخش ماهواره‌یی دیدند و پیام‌ها را شنیدند.

دوستان عزیز،
خوشبختانه ما از طریق شما به‌عنوان نمایندگان جهان آزاد می‌توانیم پیام خود را به جامعه جهانی برسانیم.
شما می‌توانید با خود این پیام امید را به همراه ببرید که یک آلترناتیو قابل اتکا وجود دارد که مدافع یک ایران آزاد است و قدرت سرنگونی رژیم آخوندها و قدرت سازندگی و حل مسائل پیچیده ایران را دارد.
تمام تلاش رژیم در این سالیان این بوده که نگذارد واقعیت این مقاومت یعنی ابعاد، قدرت، سازمان‌یافتگی، پایگاه مردمی، شبکه داخلی و طرح‌ها و برنامه‌هایش برای فردای ایران به گوش سیاستمداران، افکار عمومی جهان و مردم ایران برسد.
مردم ایران هرگز امید خود را از دست نمی‌دهند حتی در زندان‌ها. آن‌ها بیش از همیشه مصمم هستند که این رژیم وحشی را تغییر بدهند.
مطمئنم که با مبارزه ما و با حمایت شما و با اراده مردم، میهنمان ایران را پس خواهیم گرفت.

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]