شهریور-۱۴ ۱۴۰۲

دیدار مریم رجوی با دومینیک آتیاس رئيس هيات مديره بنياد وكلای اروپايی

Catégories // آخرین خبرها // دیدارها // فعاليت‌ها

دیدار مریم رجوی با دومینیک آتیاس رئيس هيات مديره بنياد وكلای اروپايی

دوشنبه ۱۳شهریور، مریم رجوی با خانم دومینیک آتیاس، رئیس هیئت مدیره بنیاد وکلای اروپایی ديدار و گفتگو کرد.
خانم آتیاس که قبلا نايب رئيس کانون وکلای دادگاه استیناف پاریس و رئیس فدراسیون کانون‌‌های وکلای اروپا با بيش از يک ميليون عضو بوده است، دراین دیدار گردهمایی سالانه مقاومت ایران و تظاهرات بزرگ ايرانيان در پاريس را به مریم رجوی تبريک گفت و تاكيد كرد نقش درخشان زنان در مقاومت ایران كه با حفظ ارزش‌ها و فرهنگ خودشان، دموكراتيک‌ترين نقطه‌نظرها و رويكردها را نمايندگی می‌كنند، بسيار ارزشمند است.
اين موقعيت درخشان حاصل ۴۰سال مبارزه جنبش شما با رژيم زن‌ستيز حاكم بر ايران و همچنين ميراث تاريخ و فرهنگ غنی مردم ايران است كه در مقاطع مختلف خود را بارز كرده است.
خانم آتیاس افزود: واقعیت این است که جنبش شما نشان داد كه زن، مقاومت، آزادی به‌هم گره خورده است و آينده ايران را تضمين می‌كند. به نظرمن كاركردها و نقطه نظرهای جنبش شما بايد هرچه بيشتر بیان شود، چرا كه بسياری از صاحبان منافع تلاش دارند اين حقايق ناگفته بماند.
مریم رجوی ضمن قدردانی از حمایت‌ خانم آتیاس از مقاومت مردم ايران در برابر فاشیسم دینی و از مبارزه زنان ایرانی برای آزادی و برابری گفت: رژیم ضد انسانی و زن‌ستیز آخوندها با تمام قوا تمامی دستگاه سرکوبگر و دروغپرداز خود را به کار می‌گیرد تا با ایجاد محدودیت برای مقاومت، مانع پیشرفت قیام‌ها و مقاومت مردم ایران برای نیل به آزادی شود. دیکتاتوری دینی در این رابطه از هيچ اقدامی چه در عرصه سركوب داخلی و چه زد وبندهای خارجی و چه در شيطان‌سازی عليه مقاومت ايران فروگذار نمی‌كند.اما به‌رغم اين تلاش‌ها، مردم و مقاومت ایران و کانون‌های شورشی و زنان آزاده و نسل جوانان و شورشگر عزم خود را برای سرنگونی اين رژيم و نیل به ‌آزادی دموكراسی و برقراری جمهوری دموكراتيک جزم كرده‌اند.

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]