اسفند-۰۴ ۱۴۰۱

ملاقات با آقایان دیوید جونز و باب بلکمن،‌ نمایندگان مجلس عوام انگلستان

Catégories // آخرین خبرها // دیدارها // فعاليت‌ها

ملاقات با آقایان دیوید جونز و باب بلکمن،‌ نمایندگان مجلس عوام انگلستان

روز پنجشنبه، ۴اسفند۱۴۰۱، آقایان دیوید جونز، نماینده مجلس عوام انگلستان و وزیر سابق ولز و برگزیت، و رئیس کمیته پارلمانی بریتانیا برای آزادی ایران، و باب بلکمن، نماینده مجلس عوام با مریم رجوی،‌ دیدار و گفتگو کردند.

مریم رجوی در این دیدار ضمن تشکر از حمایت بی‌شائبه نمایندگان مردم انگستان از دموکراسی و حقوق‌بشر در ایران، گفت رژیم آخوندی به‌رغم همه اقدامات سرکوبگرانه و با وجود توطئه‌های گوناگون نتوانسته است، زمینه‌های مادی قیام را از بین ببرد و نتوانسته است کانون‌های شورشی و جوانان شورشگری که موتور محرک قیام هستند را نابود کند. به عکس هم خشم و انزجار توده‌های به جان آمده از فقر و فساد و غارت و تبعیض سیستماتیک و حکومتی هر روز انفجاری‌تر می‌شود و هم نیروی پیشتاز با تجربه و انگیزش مضاعف و سازمانیافتگی و توان بیشتر پا به میدان گذاشته است.

آقایان جونز و بلکمن در این ملاقات یادآور شدند که مردم ایران تحت حاکمیت شاه و آخوندها مورد سرکوب و ستم شدید قرار گرفته‌اند و به‌همین دلیل شعار «مرگ بر ستمگر، چه شاه باشه،‌ چه رهبر» قیام کنندگان در تمامی شهرهای ایران شنیده می‌شود، چیزی که به‌خوبی نشان می‌دهد مردم ایران از هرگونه دیکتاتوری تحت هرعنوانی رویگردان هستند.

آقایان جونز و بلکمن هم‌چنین در گردهمایی مجاهدین به ایراد سخنرانی پرداختند و از موزه مقاومت در اشرف ۳ دیدار کردند.

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]