• صفحه اول / آخرین خبرها / دیدار مریم رجوی با هیأت پارلمانترهای رومانی به ریاست آقای آردلئان معاون حزب لیبرال ملی و عضو کمیسیون خارجی
بهمن-۳۰ ۱۴۰۲

دیدار مریم رجوی با هیأت پارلمانترهای رومانی به ریاست آقای آردلئان معاون حزب لیبرال ملی و عضو کمیسیون خارجی

Catégories // آخرین خبرها // دیدارها // فعاليت‌ها

دیدار مریم رجوی با هیأت پارلمانترهای رومانی به ریاست آقای آردلئان معاون حزب لیبرال ملی و عضو کمیسیون خارجی

روز شنبه ۲۸‌بهمن، هیاتی از پارلمانترهای رومانی با مریم رجوی دیدار کردند. در این دیدار نمایندگان، بن اونی آردلئان و کریستیان پوپسکو و نیز آقای رومئو نیکوآرا و خانم ماریا گرچه‌آ، نمایندگان پیشین پارلمان رومانی شرکت داشتند.
خانم رجوی در این ملاقات ضمن تشریح علل جنگ‌‌افروزی رژیم در منطقه گفت اکنون همه به نقش رژیم ایران پی برده‌اند و به چشم می‌بینند که سر مار جنگ‌افروزی و تروریسم در تهران است. به‌همین دلیل سیاست مماشات ضربه سنگینی خورده و به‌واقع دیگر توجیه‌ناپذیر شده است.
آقای آردلئان گفت: حمایت از مبارزه شما برای ما بسیار مهم است. ما دیکتاتوری را در کشورمان تجربه کرده‌ایم و مشکلات شما را درک می‌کنیم. در اروپای شرقی خیلی‌ها از شما و نبردتان برای سرنگونی رژیم دیکتاتوری مذهبی حمایت می‌کنند.
آقای پوپسکو گفت دخالت‌های رژیم ایران در هر دو درگیری بزرگ کنونی جهان، یک تروریسم دولتی است که باید متوقف شود. در نبرد شما با این رژیم ما باید از شما حمایت کنیم و در طرف مقاومت ایران هستیم.
آقای نیکوآرا ضمن تأیید و تأکید بر نکات همکارانش گفت باید ذهن و قلب مردم را نسبت به اقدامات رژیم ایران روشن کرد. شرایط بسیار حساس است.
خانم ماریا گرچه‌آ در این دیدار با اشاره به سابقه دوستی و حمایت خود از مقاومت ایران و دیدار از اشرف۳ گفت من از سال ۲۰۱۳ که با مقاومت شما آشنا شدم، در برنامه‌های مختلف شرکت داشتم و از نزدیک با شما و نبردتان آشنا هستم. خبر خوب این است که اکنون در رسانه‌های خبری رومانی هم در مورد رژیم ایران روشنگری و افشاگری می‌شود و مردم رومانی نیز با ماهیت دیکتاتوری دینی حاکم بر ایران که از آن بی‌اطلاع بودند، آشنا می‌شوند.

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]