خرداد-۱۰ ۱۴۰۲

دیدارهای مریم رجوی در پارلمان اروپا

Catégories // آخرین خبرها // دیدارها // فعاليت‌ها

دیدارهای مریم رجوی در پارلمان اروپا

مریم رجوی در پارلمان اروپا با شماری از نمایندگان این پارلمان به‌طور جداگانه ملاقات و گفتگو کرد. در این دیدارها، وی ضمن تشریح وضعیت رژیم و موقعیت قیام و مقاومت خواستار سیاست قاطع در مقابل رژیم آخوندی شد. وی خاطر نشان کرد که مردم ایران از مماشات با فاشیسم دینی حاکم بر ایران که در ۳۴سال گذشته خامنه‌ای نخستین برنده آن و مردم و مقاومت ایران نخستین قربانیان و زیانکاران آن بوده‌اند، بیزار هستند و خواهان لیست‌گذاری سپاه پاسداران و وزارت اطلاعات آخوندها و بستن سفارت‌های رژیم می‌باشند.

در ملاقات با خانم لودمیلا نواک نماینده پارلمان اروپا از اسلوونی، وی ضمن استقبال از حضور مریم رجوی در پارلمان اروپا گفت: ما به حمایت از مقاومت ایران ادامه خواهیم داد و من این دیدار را شروع یک همکاری بیشتر برای آینده می‌دانم چرا که خواست‌ ما دموکراسی و آزادی برای مردم ایران است.

آقای نیکلا پروکاچینی، رئیس مشترک گروه محافظه‌کاران و دموکرات‌های اروپایی (ای.سی.آر) در پارلمان اروپا در دیدارش با مریم رجوی خاطر نشان کرد که هم در ایتالیا و هم در پارلمان اروپا، نسبت به تلاش‌ها و نقش رهبری‌کننده شما در مقاومت ایران و نسبت به نقش زنان در مقاومت ایران حمایت ویژه‌یی وجود دارد. ما با پخش اطلاعات دروغ و شیطان‌سازی‌های رژیم کاملا آشنا هستیم و مدت‌هاست که دیگر این تبلیغات دروغ تاثیری ندارد.

در دیداری دیگر، آقای الساندرو پانزا و خانم سوزانا چیکاردی نمایندگان پارلمان اروپا از ایتالیا، نقش رهبری‌کننده زنان در جنبش مقاومت ایران را ستودند و تأکید کردند در حالی‌که رژیم ایران تهدیدی برای کشورهای منطقه و جهان است، جنبش شما الگویی برای حل مشکلات است.
آن‌ها برلزوم اتخاذ یک سیاست قاطع و تحریم‌های قوی علیه دیکتاتوری آخوندی تأکید کردند.

خانم ایزابل ویزلر لیما نماینده پارلمان اروپا از لوکزامبورگ و گزارشگر گروه احزاب مردم اروپا در دیدارش با مریم رجوی گفت ما در غرب، درک درستی از وضعیت جامعه ایران و فشارهایی که بر مردم و به‌ویژه دختران و زنان جوان وارد می‌شود نداریم. در این شرایط وخیم، شجاعت شما در مقابله با این رژیم سرکوبگر بسیار ستایش‌انگیز است.

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]