• صفحه اول / آخرین خبرها / دیدار و گفتگوی مریم رجوی با نمایندگان پارلمان اروپا پتراس استراویچیوس و پتری سارواما
خرداد-۱۲ ۱۴۰۲

دیدار و گفتگوی مریم رجوی با نمایندگان پارلمان اروپا پتراس استراویچیوس و پتری سارواما

Catégories // آخرین خبرها // دیدارها // فعاليت‌ها

دیدار و گفتگوی مریم رجوی با نمایندگان پارلمان اروپا پتراس استراویچیوس و پتری سارواما

مریم رجوی با هیاتی از نمایندگان پارلمان اروپا شامل آقایان؛ پتراس آستراویچیوس، عضو کمیسیون خارجه و زیرکمیته حقوق‌بشر و پتری سارواما، در مقر شورای ملی مقاومت دیدار و گفتگو کرد.
آقای آستراویچیوس در این دیدار، برضرورت اعمال تحریم‌های هرچه بیشتر علیه دیکتاتوری آخوندی تأکید کرد و گفت: اروپا به این ادراک می‌رسد که مماشات با رژیم ایران سیاستی شکست خورده است.

آقای سارواما نیز گفت: تا آن‌جا که به رژیم ایران برمی‌گردد، هرچه زمان می‌گذرد، این رژیم جری‌تر و جنایتکارتر و در عین‌حال آسیب‌پذیرتر می‌شود و روزی فرامی‌رسد که ورق به‌طور کامل علیه این رژیم بر‌‌می‌گردد.

مریم رجوی در این دیدار ضمن قدردانی از حمایت نمایندگان پارلمان اروپا از مبارزه مردم ایران برای نیل به دموکراسی، تاکید کرد که مماشات با جلادن حاکم بر ایران نه فقط علیه مردم و مقاومت ایران بلکه به زیان اروپا وجهان نیز هست. اروپا و آمریکا در برابر گروگانگیری و تروریسم ضعیف و بی‌دفاع می‌نمایند در حالی‌که تجربه ثابت کرده است وقتی که این رژیم با قدرت و قاطعیت روبه‌رو می‌شود ناگزیر دست و پایش را جمع می‌کند. علت دوام آوردن مقاومت ایران در برابر این رژیم در ۴۲ سال گذشته نیز همین ایستادگی و قاطعیت است. والا باید مانند بسیاری دیگر زانو می‌زد و جذب یکی از جناح‌های رژیم می‌شد.

 

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]