دی-۰۸ ۱۳۸۹

شهادت مجاهد والامقام علی صارمی

Catégories // پیام‌ها // موضعگیری‌ها

شهادت مجاهد والامقام علی صارمی

مجاهد دلیر علی صارمی پس از ۲۴سال اسارت در شکنجه‌گاه‌های دودیکتاتوری، به دست دژخیمان خامنه‌ای اعدام شد و به عهد خود با مردم ایران وفا کرد.
سلام بر این مجاهد والامقام که در رزمگاه آخرین، عجز و فلاکت تمامیت حکومت آخوندها در برابر رشیدترین فرزندان مردم ایران را نمایان ساخت و با شهادت سرفرازانه خود بر انقراض حتمی رژیم ضد بشری ولایت‌فقیه گواهی داد. سلام بر پایداری ستایش انگیز او که از سمبل‌های ایستادگی مردم و مقاومت ایران برای کسب آزادی است. بامداد امروز در لحظه شهادت او مردم ایران به جهان و به تاریخ گفتند که به هر قیمت ممکن فاشیسم ولایت‌فقیه را به زیر خواهند کشید.

 

جرم بزرگ علی صارمی این بود که پدر یک مجاهد اشرفی بود و به اشرف سفرکرد. اعدام علی صارمی واکنش زبونانه رژیم آخوندها نسبت به محبوبیت و اقبال گسترده اشرف و خروش همه روزه پایداری آن در جامعه ایران است. به خصوص که اکنون جنبش بزرگی در دفاع از اشرف در سراسر جهان گسترده شده و دستاوردهای آن هر روز رژیم آخوندها را در تنگنا قرار می‌دهد. هم‌زمانی هجوم‌های جنایتکارانه به اشرف و اعدام این اشرفی دلیر به این دلیل است.

به مردم ایران، به مجاهدین و هواداران‌شان در داخل و خارج کشور، به خانواده صبور علی صارمی و به فرزند او که در اشرف است، تسلیت می‌گویم. تردیدی نیست که از این خون پاک ، بسا دختران و پسران دلیر اشرفی در سراسر ایران خواهند جوشید که رزم‌آوران نبرد آزادی‌اند.از جامعه جهانی می‌خواهم به قوی‌ترین صورت ممکن این جنایت را محکوم کند و مذاکره و معامله با قاتلان حاکم بر ایران را متوقف کند.و مجامع بین‌المللی مدافع حقوق‌بشر را فرا می‌خوانم که برای نجات سایر زندانیان سیاسی محکوم به اعدام تلاش کنند.

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]