• صفحه اول / آخرین خبرها / حراج منابع و دارائی‌های مردم ایران توسط رژیم آخوندی در قرارداد ۲۵ ساله با چین
فروردین-۰۹ ۱۴۰۰

حراج منابع و دارائی‌های مردم ایران توسط رژیم آخوندی در قرارداد ۲۵ ساله با چین

Catégories // آخرین خبرها // پیام‌ها // موضعگیری‌ها

حراج منابع و دارائی‌های مردم ایران توسط رژیم آخوندی در قرارداد ۲۵ ساله با چین

آخوندهای ضد ایرانی حاکم، در راستای حفظ سلطه ننگین ولایت فقیه، منابع و دارایی‌های مردم ایران را در یک قرار داد ۲۵ساله با چین به حراج گذاشته‌اند. این توافق که روز گذشته تحت عنوان سند همکاری ۲۵ساله که روز گذشته در تهران به امضا رسید، حتی از سوی برخی رسانه‌ها و باندهای حکومتی، مشابه معاهده ترکمنچای توصیف شده است. رژیم از انتشار متن کامل سند خوداری و از درز جزئیات آن جلوگیری می‌کند. رژیم برای گران فروشی در برجام و گرفتن امتیازات بیشتر از دولت جدید آمریکا، تلاش می‌کند این قرار‌داد را یک برگ برنده و برون رفت از تحریم‌ها جلوه دهد.
هزار میلیارد دلار خسارت در جنگ ضد میهنی، نابودی محیط زیست و خشکاندن آب‌های کشور، چپاول منابع ملی و به باد دادن ثروت‌های مردم ایران در صدور تروریسم و جنگ‌افروزی و پروژه‌های اتمی و موشکی شیوه شناخته شده حکومت آخوندی است.

خانم مریم رجوی سال گذشته در (۱۹تیر۱۳۹۹) اعلام کرد: برای خامنه‌ای و روحانی و دیگر سردمداران رژیم، نه جان و سلامتی مردم ایران، نه آب و خاک و نه فرهنگ و منافع ملی کمترین ارزشی ندارد. آخوندها تنها به فکر حفظ و بقای دیکتاتوری دینی هستند که خمینی آن را اوجب واجبات اعلام کرد و گفته بود که به‌‌خاطر آن می‌توان احکام اسلام را هم تعطیل کرد. از این‌رو حفظ منابع و دارایی‌های مردم ایران برای حاکمیت آخوندها هیچ بهایی ندارد.

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]