اسفند-۲۶ ۱۳۹۰

اجلاس میان‌دوره‌یی شورای ملی مقاومت ایران- اسفند ۱۳۹۰

Catégories // رخدادها // فعاليت‌ها

اجلاس میان‌دوره‌یی شورای ملی مقاومت ایران- اسفند ۱۳۹۰

با درود به یکایک اعضای محترم شورا، اجلاسیه میان دوره‌یی شورای ملی مقاومت را آغاز می‌کنیم.
ابتدا خاطره مجاهد صدیق زهرا مهرصفت، عضو شورای ملی مقاومت و از خواهران مسئول‌مان در اشرف را گرامی‌ می‌داریم خواهر عزیزم، در مهرماه گذشته به‌درود حیات گفت.
می‌‌دانید که مثل ۱۲ مجروح و بیمار دیگر در اشرف که در یک‌سال اخیر به‌خاطر محاصره پزشکی ضدانسانی از سوی دولت عراق جان سپرده‌اند، زهرا نیز به علت محرومیت از دسترسی به‌موقع به درمان درگذشت. سپس دولت عراق بر اساس سفارش رژیم ولایت فقیه با رویکردی بسیار شنیع، به مدت شش ماه از تحویل پیکر او برای خاکسپاری خودداری کرد. در حقیقت، زهرا در این شش ماه با پیکر بی‌جانش در حال نبرد بود و شقاوت آنها را افشا می‌کرد. این هم بخشی از بهایی است که مجاهدان آزادی در رویارویی با دشمن مردم ایران پرداخته و می‌پردازند. دوستان عزیز!
سالی‌که تا چند روز دیگر به‌پایان می‌رسد، پر از تلاطم و کشاکش بود و درکانون‌ آن البته اشرف قرار داشت. مجاهدان آزادی سال ۹۰را با ایستادگی قهرمانانه در برابر هجوم دولت عراق آغاز کردند و قتل عام بزرگ طراحی شده در بیت خامنه‌ای را خنثی کردند. و حالا این سال را با ورود به یک جابه‌جایی بزرگ به‌پایان می‌برند که به‌معنای درهم‌شکستن بزرگترین توطئه‌ها برای انحلال جنبش مقاومت یا به تسلیم کشاندن‌ آن است.در فردای حمله ۱۹فروردین، خامنه‌ای از طریق مشاورش گفت که در برابر اشرفی‌ها دو راه وجود دارد: یا تسلیم یا نابودی.
در همین هفته‌ها سفیر ولایت فقیه در عراق، پی‌درپی از تسلیم شدن‌ ۷۰۰یا ۸۰۰یا هزار یا حتی ۱۶۶۰نفر از اشرفی‌ها خبرمی‌دهد.
اینها فقط آب در هاون کوبیدن‌‌آخوندها نیست، بلکه نشانه‌های طرح بزرگ و استراتژیک فاشیسم مذهبی است که در سراسر سال فعالانه دنبال کرده است تا بتواند شعله‌‌های آزادی را خاموش کند. ولی مقاومت ایران به آنها گفته و می‌گوید که حق مردم ایران برای آزادی را از دهان گرگ هم که شده بیرون می‌کشد.

پس تحولات سال گذشته را خلاصه کنیم:
ـ مجاهدان‌ آزادی در اشرف در برابر حمله و قتل‌عام و دسیسه‌های عظیم سیاسی و اطلاعاتی و تروریستی و جنگ روانی، مثل کوه ایستادند.
– در دفاع از حق مقاومت و مبارزه مردم ایران برای سرنگونی ولایت فقیه جنگیدند و سازمان و جنبش و آرمان‌ خود را به عالی‌ترین صورت حفظ کردند.
-به‌راستی که آنها نگاهبانان آتش حیات‌بخش مبارزه و نبرد برای آزادی مردم ایران و پرچم‌داران آزادی، دمکراسی و برابری هستند.
دیدیم که آنها هر ساعت و هر روز، قدم به قدم و سانت به سانت، جنگیدند و می‌جنگند؛ پایداری و نبردی که موضوعش در وهله اول، حقوق انسانی و حفاظت‌های بین‌المللی تصریح شده برای ساکنان اشرف است؛ اما در اصل، یک ایستادگی خلل‌ناپذیر برای به‌دست‌آوردن حق مردم ایران است.
کشاکش بر سر حقوق ساکنان اشرف در سراسر سال گذشته، مبارزه برای دمکراسی و حقوق بشر ایران را احیا کرد و گسترش داد.
به این مناسبت باید باز هم جامعه جهانی را به انجام وظایفش دراین زمینه فرا بخوانیم. ما ایالات متحده و ملل متحد را فرا می‌خوانیم که در مورد تأمین تضمین‌های حداقل برای استقرار مجاهدین در کمپ جدید، به مسئولیت‌شان عمل کنند. از آنها می‌خواهیم تسلیم فشارها و فریب‌های فاشیسم مذهبی و دست‌نشاندگانش نشوند. و یادآوری می‌کنیم که این موضوع فراتر از منافع اخص مردم ایران است. این مسأله‌یی است که به مصالح تمام ملت‌ها و کشورهای منطقه و صلح و امنیت جهان مربوط است.
فشارها و حملات آخوندها علیه اشرف، بخشی از استراتژی شریرانه آنهاست که عبارت است از جنگ با مردم ایران و جامعه جهانی برای حفظ یک قدرت به بن‌بست رسیده.

شتاب بخشیدن به ساخت بمب هسته‌یی و نیز عملیات تروریستی در تایلند و مالزی و حتی در قلب واشنگتن، بخشی از این استراتژی است.
ما متأسفیم که مقام‌های کنونی ایالات متحده به‌خاطر منافع سیاسی زودگذر خود، به طرز غیرمسئولانه‌یی خطر اتمی رژیم را کم‌ اهمیت جلوه می‌دهند. این سیاستی است که چنان که دیدیم فقط ولی فقیه ارتجاع، آن را تحسین می‌کند. ما هشدار می‌دهیم که این مواضع سست و بی‌پایه، به یک رژیم بحران زده امداد می‌رساند.
نمایش انتخاباتی اخیر آخوندها ضعف مفرط رژیم را نشان داد. به‌طوری‌که تمام این نمایش میان باندهای همدست در جناح حاکم محدود شد و خامنه‌ای از فرط شکنندگی رژیمش، قادر به شرکت دادن‌ سایر جناح‌های حکومتی نشدند.
با این‌حال، همین به‌اصطلاح انتخابات، این واقعیت را آشکار کرد که رأس حکومت آخوندها هیچگاه تا این‌حد شقه شقه نبوده است.
اکنون آخوندها با تمام قوا تلاش می‌کنند اختناق ضدبشری و سنگین حاکم بر جامعه را حفظ کنند. اما مطمئناً بهار ایران، زنجیرها را درهم خواهد شکست. و این نظام پوسیده دوام نخواهد آورد.
سخنانم را با تجدید گرم‌ترین درودها و همبستگی‌ها با خواهران و برادرانمان در سوریه خون‌فشان و مقاوم به‌پایان می‌رسانم. ازجانب شورای ملی مقاومت برای آنها پیروزی هر چه سریع‌تر آرزو می‌کنم.
شورای ملی مقاومت حمایت تمام عیار رژیم آخوندهای حاکم بر ایران از دیکتاتوری خون‌آشام بشار اسد و مشارکت مستقیم این رژیم در جنایت علیه مردم مظلوم سوریه را قویاً محکوم می‌کند.
از همه شما متشکرم و پیشاپیش عید نوروز و فرا رسیدن سال نو را به اعضا و حامیان شورای ملی مقاومت و تمام هموطنان تبریک می‌گویم.

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]