• صفحه اول / پیام‌ها / پیام تسلیت به‌مناسبت درگذشت مادر بزرگوار مجاهد خدیجه داداش نژاد (مادر جوادی)
مهر-۱۲ ۱۴۰۱

پیام تسلیت به‌مناسبت درگذشت مادر بزرگوار مجاهد خدیجه داداش نژاد (مادر جوادی)

Catégories // پیام‌ها // موضعگیری‌ها

پیام تسلیت به‌مناسبت درگذشت مادر بزرگوار مجاهد خدیجه داداش نژاد (مادر جوادی)

مادر والاقدر خدیجه داداش نژاد (مادر جوادی) جاودانه شد.

به روح پرفتوحش درود که با روحیه جنگنده و شورشی در صف مادران پیشتاز، زندگی‌اش را به آزادی مردم ایران گره زد.
داغ فرزندان شهیدش، خشم و کینه او را نسبت به دشمن صدچندان کرد و هرگز در مقابل آخوندهای حاکم تسلیم نشد. خود او نیز به مدت سه سال در زندان‌های رژیم آخوندی و زیر شکنجه به سر برد.
یاد فرزندانش مجاهدین شهید بهناز و بهنام و بهمن جوادی و همسر بهمن، الهه عروجی و هم چنین مجاهد شهید محمود سیفی‌زاده، جاودان که در دهه ۶۰ به‌دست دژخیمان آخوندی به‌شهادت رسیدند.
به‌راستی که ایمان، سرشاری و استواری این مادر بزرگوار و دیگر مادران مجاهد و فداکار، در مبارزه علیه آخوندهای حاکم ستودنی است.
روحیه پرنشاط و سرزنده و مبارز او، زبانزد سایر مادران و خانواده‌ها بود و هر کس که او را دیده، همین سرشاری را از او به یاد می‌آورد.
حالا در بحبوحه قیام‌های سراسری مردم ایران، مادر جوادی به خیل زنان مجاهد و فداکاری پیوست که بذرافشان نسل زنان شورشگر قیام‌اند. این مادران با همه رنجی که تحت حاکمیت این رژیم کشیدند، مظاهر عزت و پایداری‌ زنان ایران در بیش از چهاردهه نبرد با رژیم ضدبشری آخوندی هستند.

یقین دارم که رزم و رنج این مادران دلاور با سرنگونی حکومت خامنه‌ای ضحاک به پایان می‌رسد و در یک ایران آزاد، شان و جایگاه‌شان ارج گذاشته می‌شود.
درگذشت این مادر بزرگوار را به خانواده‌های شهیدان و به فرزندان و بستگان او به‌ویژه فرزند مجاهدش خواهر مجاهد عفت جوادی تسلیت ‌می‌گویم.
از همه یاران و هواداران مجاهدین که همراهی و حمایت خود را از مادران شهیدان به‌خصوص مادر جوادی عزیز دریغ نکردند، قدردانی می‌کنم.
به روح پرفتوح مادرگرامی‌مان درود می‌فرستم و از خداوند برای او علو درجات در کنار فرزندان شهیدش طلب میکنم.

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]