• صفحه اول / اطلاعیه‌ها / چنگ انداختن داعش به پدرخوانده‌اش در تهران بر سر قبر دجال و مجلس ارتجاع موجب خوشحالی و ذوق خامنه‌ای برای برون رفت از بن‌بست و انزوای منطقه‌یی و بین‌المللی ریختن خون بیگناهان تحت هر عنوان محكوم و عملكرد داعش آشكارا به نفع ولایت فقیه است
خرداد-۱۸ ۱۳۹۶

چنگ انداختن داعش به پدرخوانده‌اش در تهران بر سر قبر دجال و مجلس ارتجاع موجب خوشحالی و ذوق خامنه‌ای برای برون رفت از بن‌بست و انزوای منطقه‌یی و بین‌المللی ریختن خون بیگناهان تحت هر عنوان محكوم و عملكرد داعش آشكارا به نفع ولایت فقیه است

Catégories // اطلاعیه‌ها

چنگ انداختن داعش به پدرخوانده‌اش در تهران بر سر قبر دجال و مجلس ارتجاع  موجب خوشحالی و ذوق خامنه‌ای برای برون رفت از بن‌بست و انزوای منطقه‌یی و بین‌المللی ریختن خون بیگناهان تحت هر عنوان محكوم و عملكرد داعش آشكارا به نفع ولایت فقیه است

در پی ائتلاف بزرگ بین المللی شامل كشورهای عربی و اسلامی و آمریكا علیه جنگ‌افروزی و تروریسم رژیم آخوندی، داعش كه سال‌ها با رژیم ایران كاری نداشت، امروز به نحوی غیرمترقبه در تهران به پدرخوانده‌اش بر سر قبر دجال و در مجلس ارتجاع چنگ انداخت. 

آخوند روحانی می‌گوید این «حادثه غیرمنتظره نیست» و خامنه‌ای «این ترقه‌بازی‌ها» را ناچیز و بی‌تأثیر می‌خواند. مسابقه تروریسم بین مدعیان خلافت سنی و خلافت به اصطلاح شیعی تحت عنوان ولایت فقیه در تهران؛ حتی اگر سفارشی و نمایشی نباشد؛ موجب ذوق و خوشحالی خلیفه ارتجاع است.

مریم رجوی، ریختن خون بی‌گناهان را تحت هر عنوان محكوم كرد و گفت: عملكرد داعش آشكارا به نفع ولایت فقیه است و خامنه‌ای برای برون‌رفت از بن‌بست و انزوای منطقه‌یی و بین‌المللی قویاً از آن استقبال می‌كند. بانی و حامی شماره ۱ تروریسم، بدینوسیله می‌خواهد مزورانه جای جلاد و قربانی را عوض نموده و بانكدار مركزی تروریسم را قربانی جلوه دهد.
مریم رجوی یادآوری كرد: مقاومت ایران همیشه گفته است كه سرنگونی دیكتاتوری مذهبی و تروریستی در ایران و انحلال كلیه نهادها و مظاهر سركوب و خفقان، بر‌عهده مردم و مقاومت ایران است. به‌همین خاطر، ما خواهان پایان دادن به سیاست استمالت از رژیم آخوندها و به‌رسمیت شناختن مقاومت عادلانه مردم ایران بوده‌ایم.
برای ریشه‌كنی تروریسم در منطقه:
-سپاه پاسداران ولایت فقیه باید یك موجودیت تروریستی اعلام شود.
– پاسداران و شبه نظامیان خلافت خامنه‌ای از سوریه و عراق و یمن و كشورهای دیگر باید به هر قیمت بیرون رانده شوند.
– كنفرانس كشورهای اسلامی باید رژیم آخوندها را اخراج كند و مقاومت مردم ایران برای به‌زیر كشیدن فاشیسم دینی را به‌رسمیت بشناسد.
مردم ایران پس از ۳۸ سال سركوب و اعدام و زندان و خفقان، به چیزی كمتر از آزادی، دمكراسی و حاكمیت جمهور مردم رضایت نمی‌دهند.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
۱۷ خرداد ۱۳۹۶ (۷ ژوئن۲۰۱۷)

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]