بهمن-۲۶ ۱۳۸۹

فراخوان برای رساندن صدای قیام مردم ایران به سراسر جهان

Catégories // پیام‌ها // موضعگیری‌ها

فراخوان برای رساندن صدای قیام مردم ایران به سراسر جهان

هموطنان و یاران مقاومت را در سراسر جهان به قیام بلادرنگ برای رساندن صدای مردم بپاخاسته میهن و پایداری پیشتازان آن‌ها در اشرف فرامی‌خوانم. این مسئولیت مبرم همه هموطنان در خارج کشور است که با تحصن و تظاهرات و اعتراض بی وقفه به یاری دلاوران و قیام کنندگان بپردازند.
اکنون که موج تغییر و بهار آزادی در خاورمیانه با قیام مردم ایران به اوج رسیده است.

اکنون که قیام‌آفرینان، بسیج یک‌ساله رژیم برای ارعاب و خفقان را درهم شکسته‌اند
اکنون که پسران دلیر و دختران گردآفرید نشان داده‌اند که خیزش توفنده آنان سر باز ایستادن ندارد و سراپای رژیم را با غرش شعارهایشان به لرزه انداخته‌اند که «مرگ بر خامنه‌ای» و «مبارک و بن علی نوبت سیدعلی« و « مرگ بر دیکتاتور».
و اکنون که ولی فقیه خون آشام تلاش می‌کند صدای قیام‌های آزادی‌خواهانه را در گلوی ملت مظلوم ما بشکند…این مسئولیت مبرم و وظیفه مقدس مبارزاتی همه مشتاقان آزادی است که ندا و پیام زنان و جوانان اشرف نشان قیام را به گوش جهانیان برسانند.

بر تمام ایرانیان است که با تحصن و تظاهرات و اعتراض بی‌وقفه به یاری دلاوران و قیام کنندگانی برخیزند که در تهران و شهرهای دیگر با تمام همیت و غیرت و از دل و جان با دژخیمان بسیجی و پاسدار چنگ در چنگ شده‌اند.
باید با تمام قوا همه جهان را از قیام حق‌طلبانه مردم ایران با خبر کرد و دولت‌های غرب را وادار نمود که فاشیسم ولایت فقیه را به کلی طرد کنند.
همبستگی ملی و قیام و کارزار داخلی و بین‌المللی، پاسخ ملت ایران و فرزندان آگاه و آزاده‌اش به فاشیسم مذهبی است.

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]