آبان-۱۳ ۱۳۸۸

قیام ۱۳آبان، رژیم ولایت فقیه باید برود

Catégories // پیام‌ها // موضعگیری‌ها

قیام ۱۳آبان، رژیم ولایت فقیه باید برود

سلام و درود به همه زنان و مردان شجاعی که امروز در تهران، شیراز، اصفهان، رشت، مشهد و دیگر شهرهای ایران در برابر دیکتاتوری ولایت‌فقیه قیام کردند.
این قیام، خروش پرقدرت مردم ایران است که یک صدا می‌گویند رژیم ولایت‌فقیه باید برود.
در برابر فوران خشم و نارضایتی توده‌های مردم که امروز در چند صد متری مقر خامنه‌ای فریاد می‌زدند «خامنه‌ای قاتل است، حکومتش باطل است»، رژیم ولایت‌فقیه به لرزه درآمده است. امروز علاوه بر دانشجویان دانشگاه‌ها، علاوه بر زنان و دختران دلیر، دانش آموزان و نوجوانان نیز در نقاط مختلف به قیام‌ها پیوستند. در مراسم صبحگاهی برخی مدارس تهران، دانش آموزان شعار مرگ بر دیکتاتور دادند و سپس به خیابان‌ها سرازیر شدند.

آن‌ها و همه شرکت کنندگان در قیام امروز، بار دیگر بر بسیج امنیتی و سرکوبگرانه رژیم و جنگ روانی و تبلیغاتی عظیم آن غلبه کردند و سلسله شکست‌های خامنه‌ای در برابر قیام‌ها ادامه یافت. شکست در برابر قیام‌های ۲۶تیر و ۲۷ شهریور، شکست در برابر قیام اشرف، و شکست در برابر طوفان اعتراض‌های دانشجویان.

مردم ایران با قیام خود در روز ۱۳ آبان در عین حال نمایش‌ها و شعارهای فریبکارانه ضد‌آمریکایی رژیم را نیز خوار و مفتضح کردند.
خوشا قیام مردم ایران که این رژیم خیانت‌کار را از حربه‌های دجال‌گرانه ضد آمریکایی و ضد اسرائیلی یکی پس از دیگری خلع می‌کند و آنچه را که حکومت ولایت‌فقیه در سه دهه گذشته برای بقای خود ابداع کرده درهم‌ می‌شکند.
حملات وحشیانه امروز دژخیمان پاسدار و بسیجی که با ضربات باتون به سر و روی زنان و جوانان می‌زدند و دستگیری شمار زیادی از قیام کنندگان نمی‌تواند مردم ایران را از ادامه قیام‌ها بازدارد.
و بی‌تردید این قیامی‌ست تا پیروزی.

سلام بر قیام کنندگان قهرمان
سلام بر مردم ایران
سلام بر آزادی

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]