تیر-۰۹ ۱۳۹۷

مریم رجوی: این قیام سراسر ایران را فراگرفته و میهن آزاد خواهد شد

Catégories // در رسانه‌ها

مریم رجوی: این قیام سراسر ایران را فراگرفته و میهن آزاد خواهد شد

همایش سالیانه ایرانیان و هواداران مقاومت ایران در روز ۳۰ ژوئن (۹تیر۱۳۹۷) در پاریس تحت عنوان «ایران آزاد ـ آلترناتیو» با شرکت خانم مریم رجوی رئیس جمهور برگزیده مقاومت ایران و صدها تن از سیاستمداران و دولتمردان ۵ قاره جهان برگزار شد.
مریم رجوی طی سخنان خود در این گردهمایی گفت:‌ یک نسل پر اشتیاق و تشنه آزادی به‌پاخاسته است تا آزادی را به سراسر کشور بازگرداند و ایران را از آخوندهای اشغالگر پس گیرد، از کارگران هفت تپه و فولاد اهواز تا کشاورزان ورزنه تا جوانان کازرون و کامیونداران در همه شهرهای ایران و بازاریان و جوانان در خیابان‌های لاله زار و فردوسی و شوش و ملت و اکباتان در تهران که با شجاعت در مقابل عناصر وحشی این رژیم ایستادند. این نبرد مردم ایران است و سرنگونی این رژیم امری قطعی و پیروزی حتمی است. ایران آزاد خواهد شد و ایرانی خالی از آخوندها و شاه در افق پدیدار شده است.
شعبده «راه‌حل» ازدرون فاشیسم دینی، سوخته و باطل شده است، مردم و جوانان بپاخاسته پایان بازی دو جناح درون رژیم را اعلام کردند.
خانم رجوی افزود:‌ مردم ایران با همه اقوام و مذاهب ۶ماه است که برپایی قیام و یک جنبش اعتراضی را در زیر سرکوب حداکثر، ممکن کرده‌اند. موقعیت انفجاری را همه احساس می‌کنند. ولایت فقیه فاقد هر گونه مشروعیتی است، موقعیت خامنه‌ای کیفاً تنزل کرده، ‌سپاه پاسداران و بسیج ضدمردمی دچار ریزش است، آخوندها مهم‌ترین پشتوانه سیاست مماشات را که در آمریکا بود، از دست داده‌اند. بهمن تحریم‌ها، پیاپی بر سرشان فرود می‌آید و توان جنگ‌افروزی و ماجراجویی منطقه‌یی آن‌ها فروکش می‌کند. و مهم‌ترین نشانه از مرحله سرنگونی پیوند میان خشم محرومان و ستم‌زدگان با مقاومت سازمان‌یافته است. این را همه سران رژیم و مهره‌های ریز و درشت آن بارها خاطرنشان کرده‌اند.

http://www.alriyadh.com/1690291

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]