• صفحه اول / در رسانه‌ها / مریم رجوی رئیس جمهور اپوزیسیون ایران: رژیم ایران در بدترین وضعیت خود بسر می‌برد
تیر-۱۳ ۱۳۹۶

مریم رجوی رئیس جمهور اپوزیسیون ایران: رژیم ایران در بدترین وضعیت خود بسر می‌برد

Catégories // در رسانه‌ها

مریم رجوی رئیس جمهور اپوزیسیون ایران: رژیم ایران در بدترین وضعیت خود بسر می‌برد

رجوی گفت: ”سرنگونی رژیم ولایت فقیه به یک ضرورت تبدیل شده است و الان فرصت برای سرنگونی این رژیم و ایجاد یک جایگزین دمكراتیك به‌وجود آمده است“.
رجوی از اجلاس سران كشورهای عربی و اسلامی و آمریكا در ریاض استقبال كرد و گفت: ”مواضع این اجلاس علیه اقدامات تروریستی و بی ثبات كننده رژیم ایران بوده است“.
وی همزمان گفت: ”راه حل بحران‌های منطقه و مقابله با گروه‌های تروریستی مثل داعش سرنگونی رژیم فاشیستی مذهبی به‌دست مردم و مقاومت ایران است“.
رجوی تاكید كرد كه ”بزرگترین تهدید برای رژیم ولایت فقیه برخلاف آنچه كه این رژیم ادعا می‌كند دشمن خارجی نیست بلكه اعتراضات سركوب شده در داخل جامعه ایران است“.
رهبر سازمان مجاهدین خلق از اعطای خودمختاری به ملیت‌های ایران به‌عنوان راه حل مشكلات ملیت‌های سركوب شده صحبت كرد و گفت من به ‌‌شما زنان و جوانان ایران امید دارم، به ‌شما هموطنان کرد، بلوچ، عرب، آذری، ترکمن، لر و بختیاری.‌ در شما نیرویی هست که مقاومت و اعتراضتان ولایت فقیه را درمانده کرده ‌است. و در شما قدرتی هست که قطعا می‌تواند استبداد مذهبی را سرنگون ‌کند“.
رجوی افزود ”مقاومت ایران مفتحر است كه در برابر استبداد دینی ایستاده است و رایت صلح و آزادی و رایت دفاع از مردم سوریه و رایت ایران غیر هسته‌یی را بر‌افراشته است“.
وی همچنین خواستار ” قرار دادن پاسداران انقلاب در لیست سازمان‌های تروریستی و اخراج آن‌ها از تمامی منطقه و همچنین سپردن خامنه‌ای و سران نظام به‌دست عدالت برای جنایاتی كه علیه انسانیت مرتكب شده‌اند بخصوص قتل‌های سال ۱۹۸۸ و جنایات جنگی در منطقه، گردید “.
‏در گردهمایی سالانه سازمان اپوزیسیون مجاهدین خلق ایران در پاریس كه بعد از ظهر امروز شنبه برگزار شد ده‌ها هزار تن از هواداران این سازمان و شخصیت‌های آمریكایی، كانادایی، اروپایی و عربی شركت كردند و شعار سرنگونی رژیم آخوندی به‌دست مقاومت ایران را سردادند‌“.

http://www.alriyadh.com/1606611

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]