• صفحه اول / پیام‌ها / قدردانی از مشارکت گسترده هموطنان در همیاری با سیمای آزادی و استقبال میهنی از مؤسسان چهارم ارتش آزادی
بهمن-۱۲ ۱۳۹۱

قدردانی از مشارکت گسترده هموطنان در همیاری با سیمای آزادی و استقبال میهنی از مؤسسان چهارم ارتش آزادی

Catégories // پیام‌ها // موضعگیری‌ها

قدردانی از مشارکت گسترده هموطنان در همیاری با سیمای آزادی و استقبال میهنی از مؤسسان چهارم ارتش آزادی

در پایان چهار روز برنامه همیاری با سیمای آزادی که از روز هفتم تا یازدهم بهمن از سیمای آزادی، تلویزیون ملی ایران پخش شد، مریم رجوی طی پیامی، مشارکت گسترده و اشتیاق هموطنان و یاران مقاومت از داخل و خارج ایران در این برنامه را ستود و احساس مسئولیت آنان را نمود دیگری از اعتلای روحیه مبارزاتی جامعه ایران در مرحله سرنگونی رژیم ولایت فقیه توصیف کرد.

مریم رجوی گفت: این همیاری فراتر از تأمین مالی یک برنامه تلویزیونی، درحقیقت استخراج انرژی‌ها و توانایی‌ها از درون خلق و سرشتن محکم‌ترین پیوندها و همبستگی‌ها با پرداخت و فداکاری است. از این‌نظر، این یکایک هموطنان و خواهران و برادران ما از ملیتها و مذاهب و شهرهای مختلف کشور و از پنج قاره جهان بودند که این همیاری را برپا کرده به آن شور و نیرو بخشیدند.
هرچند هموطنان ما یک‌به‌یک می‌گفتند که شرکت در این همیاری ملی را کمترین وظیفه خود می‌دانند و هرچند که با متواضعانه‌ترین کلمات کمک‌های خود را ناچیز می‌شمردند، اما باید تأکید کنم که کار آنها از نظر انسانی و آرمانی پرشکوه و از نظر سیاسی، صف‌آرایی پرقدرتی در برابر رژیم فرتوتی است که به پایان کار خود رسیده است.

استقبال پرشور میهنی از اعلام مؤسسان چهارم ارتش آزادی را که در این همیاری ملی بارز شد، مبین ریشه‌داری این مشی آزادی‌ستان و نشانه آمادگی اجتماعی در فاز پایانی رژیم ولایت فقیه دانست و به جوانان و اشرف‌نشان‌ها که از سراسر ایران تماس گرفته و برای گسترش مبارزه و نبرد خود در برابر استبداد حاکم اعلام آمادگی کردند، درود فرستاد.

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]