• صفحه اول / رخدادها / مریم رجوی در کنفرانس” فرانسه و چشم‌انداز خاورمیانه و ایران در۲۰۱۳و بحران انسانی در لیبرتی“
اسفند-۰۲ ۱۳۹۱

مریم رجوی در کنفرانس” فرانسه و چشم‌انداز خاورمیانه و ایران در۲۰۱۳و بحران انسانی در لیبرتی“

Catégories // رخدادها // فعاليت‌ها

مریم رجوی در کنفرانس” فرانسه و چشم‌انداز خاورمیانه و ایران در۲۰۱۳و بحران انسانی در لیبرتی“

ظهر روز چهارشنبه دوم اسفند ماه، مریم رجوی در کنفرانس” فرانسه و چشم انداز خاورمیانه وایران در۲۰۱۳و بحران انسانی در لیبرتی“ در مجلس ملی فرانسه حضور یافت.
در این کنفرانس که با حضور نمایندگان مجلس فرانسه از گروه‌های مختلف سیاسی تشکیل شده بود، مریم رجوی هشدار داد که کمپ لیبرتی، محل استقرار ۳۱۰۰عضو اپوزیسیون ایران در عراق هر لحظه و هر روز ممکن است در معرض کشتار جدیدی قرار گیرند و افزود تنها راهی که امنیت آنها را تا انتقال به کشور ثالث به طور نسبی تأمین می‌کند، بازگشت بلادرنگ به اشرف است.
مریم رجوی در آستانه دور جدید مذاکرات بر سر هسته‌یی رژیم تاکید کرد که رژیم بر سر برنامه اتمی در بن بست قرار گرفته و مذاکرات آتی نیز چشم‌اندازی جز شکست ندارد.

مریم رجوی افزود: ما از دولت و مجلس ملی فرانسه انتظار داریم پیشتاز یک سیاست قاطع در برابر فاشیسم دینی حاکم بر ایران و حمایت و به‌رسمیت شناختن مقاومت مردم ایران برای آزادی و دمکراسی باشد.
در این کنفرانس، سخنرانان خواستار بازگرداندن ساکنان لیبرتی به اشرف و اعلام موقعیت پناهندگی آنها از سوی کمیساریای عالی پناهندگان ملل متحد شدند. آنها مقاومت ایران را تنها راه حل بحران کنونی ایران توصیف کردند و خواستار گفتگو با این مقاومت شدند.

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]