• صفحه اول / پیام‌ها / تبریک به مردم ایران و رهبر مقاومت، به مجاهدین در اشرف و لیبرتی، به شورای ملی مقاومت ایران و یاران اشرف نشان
خرداد-۱۲ ۱۳۹۱

تبریک به مردم ایران و رهبر مقاومت، به مجاهدین در اشرف و لیبرتی، به شورای ملی مقاومت ایران و یاران اشرف نشان

Catégories // پیام‌ها // موضعگیری‌ها

تبریک به مردم ایران و رهبر مقاومت، به مجاهدین در اشرف و لیبرتی، به شورای ملی مقاومت ایران و یاران اشرف نشان

سرانجام پس از 15 سال، مردم و مقاومت ایران در ششمین مراجعه به دادگاه در ایالات متحده پیروز شدند. با توجه به محدودیت قوانین و روند متفاوت و بغرنج قضایی در آمریکا، این حداکثر چیزی بود که در این حکم از دادگاه استیناف در واشنگتن انتظار می رفت. مُهر مضاعف بر حقانیت مجاهدین و مقاومت ایران، که از مظلومیت بیکران ملت ایران در زیر سُمّ ستوران ولایت فقیه خبر میدهد.
پیروزی نامتصور عدالت بر زد و بند و مماشات که در ابتدا غیر ممکن می نمود.
تبریک به مردم ایران و رهبر مقاومت،
به مجاهدین در اشرف و لیبرتی،
به شورای ملی مقاومت ایران
به یاران اشرف نشان در سراسر جهان،
به شخصیت های برجسته آمریکایی و اروپایی و دنیای عرب،
به مدافعان اشرف و مجاهدان اشرف و وکلای شجاع و سخت کوش آنان
حکم دادگاه بار دیگر نشان داد که برچسب تروریستی علیه سازمان مجاهدین خلق ایران، به طور مطلق، نامشروع، غیرقانونی، غیر اخلاقی و صرفاً محصول زد وبندی ننگین بوده است. همان اهداف شوم سیاسی برای سازش و نگهداشتن آخوندها بر سر قدرت. مهمترین و موثرترین عامل ماندگاری ملایان خون آشام، زمینه ساز دو قتل عام در اشرف، باعث اعدام و زندانی شدن بسیاری از اعضا و هواداران مجاهدین و مقاومت ایران در داخل کشور، موجب اِعمال محدودیتهای ظالمانه علیه ایرانیان در آمریکا که امروز هم به مثابه چماقی در دست حکومت های ایران و عراق برای سرکوب مجاهدان اشرف و لیبرتی است. وزارت خارجه آمریکا باید حداکثر ضمن 180 روز حکم قبلی در تیرماه 1389 را اجرا می کرد در حالیکه پس از 600 روز هنوز از اجرای آن سر باز می زند.

دم زدن از مخالفت با دیکتاتوری مذهبی و تروریستی حاکم بر ایران و پروژه تسلیحات اتمی آن در حالیکه اپوزیسیون مشروع و قدرتمند آن را با لیست تروریستی به بند کشیدند، از اساس متناقض و متعارض است.
امیدوارم خانم کلینتون وزیر خارجه ایالات متحده، با سرعت عمل و با اجرای فوری این حکم، به یک سیاست اشتباه و مخرب و به یک بیعدالتی بی مانند در تاریخ کشور خود پایان دهد.

همین دیروز خانم کلینتون در دانمارک به روشنی و به درستی گفت: به یاد داشته باشید که رژیم ایران خود را عمیقاً در سوریه جاسازی نموده و سپاه پاسداران آخوندها نیروهای بشار اسد را آموزش میدهد و هدایت می کند. نیروی تروریستی قدس است که به راه اندازی شبه نظامیان فرقه گرا در سوریه مبادرت کرده است .
روز قبل از آن هم، خانم سخنگوی وزارت خارجه ، به صراحت اذعان کرد که اخراج سفیر بشار اسد از آمریکا واکنش اجتناب ناپذیر در برابر قتل عام خبیثانه و نفرت‌انگیز ِکشتار کودکان و زنان بیگناه توسط اوباشی بود که با کمک و همدستی با رژیم ملایان صورت گرفته است. آنها از طرف رژیم ایران حمایت می شوند. تاکتیک ها و شیوه کار بسیجیان بشار اسد از روی بسیج ملایان در ایران کپی برداری شده است. این عملکرد نیروی قدس سپاه پاسداران رژیم ایران را در سوریه نشان میدهد.

آیا صریح تر از این می شد بر صحت و حقانیت مقاومت ایران و سازمان مجاهدین خلق ایران گواهی داد که از سه دهه پیش اعلام کرده اند رژیم ولایت فقیه کانون تروریسم و صدور ارتجاع و بنیادگرایی در این منطقه از جهان است؟
اکنون نامگذاری تروریستی مجاهدین که از این پیشتر در سراسر اروپا محو و نابود شده بود، در آمریکا ضربه مرگبار دریافت کرده است. وزارتخارجه میتواند با لغو بلادرنگ این نامگذاری شرم آور، تبعیت خود از حکم دادگاه و همچنین حسن نیت خود را هم در آخرین فرصت ابراز کند. اما اگر سیاست استمالت از فاشیسم دینی در ایران، 4 ماه دیگر هم معطل کند، همه چیز روشن است و روشنتر هم خواهد شد و آنگاه مردم ایران و وجدان های بیدار در سراسر جهان قضاوت خواهند کرد. از این رو تمام هموطنان و یاران اشرف نشان و پشتیبانان این مقاومت را به تلاش حداکثر برای لغو هر چه سریعتر برچسب توسط وزارتخارجه آمریکا فرا میخوانم.
در عین حال تأکید می کنم که مردم و مقاومت ایران و به ویژه سازمان مجاهدین خلق ایران پیروزی بزرگ و تعیین کننده خود را همین امروز بدست آوردند.

همزمان با سالمرگ خمینی، دجال خونریز ضد بشر بر همه آزادگان ایران زمین مبارک و گرامی باد.
حرف آخر با جوانان دلیر میهن و زنان و مردان آزادیخواه، همان حرف مسعود است که به آنها گفت: بگویید مرگ بر اصل ولایت فقیه- زنده باد ارتش آزادی تا رستگار شوید.

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]