• صفحه اول / اطلاعیه‌ها / پنهان كاری مجرمانه رژیم در مورد ویروس کرونا باعث اضطراب عمومی و افزایش قربانیان می‌شود
اسفند-۰۱ ۱۳۹۸

پنهان كاری مجرمانه رژیم در مورد ویروس کرونا باعث اضطراب عمومی و افزایش قربانیان می‌شود

Catégories // اطلاعیه‌ها // موضعگیری‌ها

پنهان كاری مجرمانه رژیم در مورد ویروس کرونا باعث اضطراب عمومی و افزایش قربانیان می‌شود

رژیم آخوندی كه با پنهان كاری ورود ویروس کرونا به ایران را شدیدا تكذیب می‌كرد، روز پنجشنبه برای اولین بار خبر درگذشت دو نفر را به‌خاطر ابتلا به كرونا در شهر قم اعلام كرد. رژیم از اعلام آمار واقعی قربانیان و مبتلایان خودداری می‌كند. این در حالی است كه مردم قم آمار قربانیان را دستكم ۱۲تن و مبتلایان را بیش از ۲۰۰تن می‌دانند. پنهان كاری مجرمانه رژیم باعث اضطراب عمومی، گسترش بیماری و افزایش قربانیان می‌شود.
هدف از پنهان كاری جلوگیری از كسادی بیشتر نمایش انتخابات است. در قم گفته می‌شود كه ادامه ترددات معمول با چین از جمله رفت و آمد بدون محدودیت آخوندها و طلاب استخدام شده توسط رژیم از عوامل مؤثر در گسترش بیماری بوده است. مردم قم امروز در صف‌های طولانی در مقابل داروخانه‌ها به‌دنبال خرید ماسک بودند.
پروازهای هواپیمایی ماهان ایر متعلق به سپاه پاسداران به چین هم‌چنان ادامه دارد و سایت اقتصاد آنلاین سند آنرا در روز پنجشنبه منتشر كرد.
خانم مریم رجوی برای مقابله با پنهان‌كاری رژیم از سازمان بهداشت جهانی خواست فوراً هیأت‌های نظارت و درمان خود را به ایران بفرستد و نگذارد شمار قربانیان ویروس كرونا سیر صعودی پیدا كند.
خانم رجوی هم‌چنین تأكید كرد رژیم آخوندها باید امكانات درمانی را برای رسیدگی به بیماران و حفظ جان و سلامت آنان در اختیار همه پزشكان و پرستاران بگذارد تا در شهرهای مختلف كشور به كمک مردم بشتابند.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
اول اسفند ۱۳۹۸(۲۰ فوریه ۲۰۲۰)

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]