شهریور-۱۲ ۱۴۰۰

شمارجان‌باختگان کرونا از ۴۰۰هزار نفر فراتر رفت

Catégories // آخرین خبرها // پیام‌ها // موضعگیری‌ها

شمارجان‌باختگان کرونا از ۴۰۰هزار نفر فراتر رفت

مریم رجوی: سیاست‌های این رژیم در مورد كرونا بدون تردید جنایت علیه بشریت است

شمار جان‌باختگان كرونا با محتاطانه‌ترین ارزیابی‌ها از ۴۰۰هزار نفر فراتر رفته كه نسبت به جمعیت با اختلاف زیاد از همه كشورهای جهان بیشتر است.
با تسلیت به عموم مردم به‌ویژه بستگان قربانیان و آرزوی بهبودی برای مبتلایان گفت علت اصلی ابعاد نجومی جان‌باختگان، سیاست‌های جنایت‌کارانه و چپاولگرانه رژیم آخوندی است و الا بخش عمده جان‌های ازدست‌رفته نجات‌یافته بود.
مقاومت ایران از آغاز اعلام کرده بود، خامنه‌ای باکلان تلفات انسانی و با فرستادن مردم به میدان‌های مین كرونا برای حفظ رژیم از خطر قیام و سرنگونی مقابله می‌کند. دستور جنایت‌کارانه خامنه‌ای بر ممنوعیت خرید واکسن در همین چارچوب است.
جان و سلامتی مردم كمترین ارزشی برای خامنه‌ای ندارد و او فقط به فكر حفظ حاكمیت ننگین ولایت‌فقیه است. ممنوع كردن ورود واكسن، تأمین نكردن حداقل‌های زندگی زحمتكشان و ناگزیر شدن آن‌ها از رفتن به سركار برای تأمین قوت لایموت، نپرداختن حقوق كادر درمان، بخشی از عملكرد رژیم در این رابطه است.
سیاست‌های این رژیم در مورد كرونا بدون تردید جنایت علیه بشریت است.سردمداران این رژیم به‌ویژه خامنه‌ای و رئیسی و روحانی و نمكی به همین خاطر باید در برابر عدالت قرار بگیرند.

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]