اسفند-۱۸ ۱۴۰۰

پیام به‌مناسبت درگذشت مجاهد صدیق فاطمه کوه‌نشین

Catégories // پیام‌ها // موضعگیری‌ها

پیام به‌مناسبت درگذشت مجاهد صدیق فاطمه کوه‌نشین

خواهر عزیزم، مجاهد صدیق فاطمه کوه‌نشین از شورای مرکزی مجاهدین، با همه خلوص و عشق و مجاهدتش در پیکار آزادی دربرابر دیکتاتوری ولایت فقیه، از میان ما پرکشید؛

شیرزنی آزاده و فداکار که پرواز رستگاریش در روز جهانی زن یاد آور نقش پر افتخار چند نسل از زنان مجاهد و مبارز میهن ماست که برای به زیر کشیدن هیولای زن ستیزی از هیچ فداکاری فروگذار نکرده‌اند و عزم و رزمشان تضمین رهایی و برابری زن ایرانی است.
فاطمه نمونه‌یی از همین رزم سازش‌ناپذیر در برابر رژیم ضد انسانی و ضد ایرانی آخوندها بود که در صفوف ارتش آزادی و در ۱۴ سال پایداری در اشرف و لیبرتی، آزمایش پیروزمند نبرد و ایستادگی داد؛ زنی پرصلابت و مستحکم، در صفوف فشرده و یگانه زنان انقلابی مجاهد خلق، که در اوج سرشاری، آن قدر فروتن و افتاده و بی‌رنگ هستند، که تنها در فقدانشان، نقش بسیار موثر آن‌ها به چشم می‌آید.
او رستگار شد زیرا به عهدش با خدا و خلق وفا کرد. زیرا مجاهد زیست، مجاهد ماند و مجاهد رفت و به دو برادر شهیدش محمد وحسن کوه نشین و یاران و همرزمان شهید و صدیقش پیوست.
چهره خندان و پر محبت او را تا آخرین روزهای پایداری قهرمانانه در نبرد با بیماری و دردهای طاقت فرسای آن از یاد نمی‌برم و پرواز دریغ انگیز او را به خواهر و برادر مجاهدش در اشرف۳، به بستگان و همشهریانش در آبادان، به شورای مرکزی مجاهدین و به خانواده بزرگ مقاومت ایران تسلیت می‌گویم.
بی‌تردید ارزش‌های او در میان همرزمانش تکثیر می‌شود و زنان و دختران شورشی جنوب ایران، عزم و جنگاوری او را در نبردهایشان در برابر رژیم جلادان فروزان و شعله‌ور نگه می‌دارند.

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]