دی-۳۰ ۱۳۸۹

تسلیت به‌مناسبت درگذشت پدر مجاهد آقای الله وردی مقدم

Catégories // پیام‌ها // موضعگیری‌ها

تسلیت به‌مناسبت درگذشت پدر مجاهد آقای الله وردی مقدم

باکمال تاسف وتاثر مطلع شدم که پدر بزرگوار و سرفراز مجاهد، آقای الله وردی مقدم ، پدر مجاهدان شهید محمد مقدم، اصغرمقدم و احمد مقدم، در تهران به رحمت ایزدی پیوست.
در مراسم هفتم آن شادروان، که امروز در بهشت زهرا برگزارگردید. حاضران یاد او و فرزندان شهیدش را گرامی داشتند.
درگذشت پدر بزرگوار مجاهد الله وردی مقدم را به فرزندان مجاهدش ملیحه وعلی مقدم و به تمامی فرزندان مجاهدش در اشرف و هم‌چنین به خانواده‌های محترم مقدم وفرزانه سا و تمامی خانواده‌های شهیدان وزندانیان سیاسی تسلیت می‌گویم.
درود براین پدرمجاهد غیرتمند و استوار که در برابر دو دیکتاتوری به‌ویژه استبداد شیاد دینی ایستادگی کرد و نقشی درخشان دررشد و اعتلای فرزندان مجاهدش داشت. و سلام بر تمامی فرزندان شهیدش، به‌ویژه پسرارشد او مجاهد شهید محمد مقدم، فرمانده مجاهدان رکاب اشرف و موسی درحماسه کبیر ۱۹بهمن، که همراه با همسرش مجاهد شهید مهشید فرزانه سا درعاشورای مجاهدین تا آخرین نفس جنگیدند و جاودانه شدند.

درود بر او که دربرابر اعمال فشارهای دیکتاتوری آخوندی، که از آغاز سرقت انقلاب مردم ایران توسط خمینی دجال تاکنون پایداری کرد و در مقطعی خود نیز دستگیر و شکنجه شد.
رادمردانی چون او و همه پدران ومادران استوارشهیدان و زندانیان سیاسی، و فرزندانی که تقدیم این میهن و این مقاومت کرده‌اند، گواهان وسندهای زرین شرف و افتخار چند نسل از جامعه ایران هستند که در طی بیش از سه دهه با آموزش‌های مسعود رجوی رو در روی ارتجاع خمینی، اشرف نشان ایستادگی می‌کنند وتا سرنگونی فاشیسم مذهبی‌ و استقرار آزادی وحاکمیت مردم ازپا نمی‌نشینند.
برای پدر مجاهد شادروان الله وردی مقدم رحمت حق و علو درجات، و برای بازماندگان صبر و سلامتی و توفیق هرچه بیشتر آرزو می‌کنم.

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]