• صفحه اول / آخرین خبرها / مریم رجوی: رئیسی آخرین برگ خامنه‌ای برای بقای رژیم و نشانه استیصال و دوران پایانی این رژیم است
مرداد-۱۲ ۱۴۰۰

مریم رجوی: رئیسی آخرین برگ خامنه‌ای برای بقای رژیم و نشانه استیصال و دوران پایانی این رژیم است

Catégories // آخرین خبرها // پیام‌ها // موضعگیری‌ها

مریم رجوی: رئیسی آخرین برگ خامنه‌ای برای بقای رژیم و نشانه استیصال و دوران پایانی این رژیم است

خامنه‌ای در شرایطی جلاد ۶۷ و قاتل مجاهدین را «به ریاست جمهوری منصوب» كرد كه فریاد مرگ بر دیكتاتور، مرگ بر خامنه‌ای و مرگ بر اصل ولایت فقیه از اهواز تا تهران و از تبریز تا مشهد در سراسر ایران به گوش می‌رسد. رئیسی آخرین برگ خامنه‌ای برای بقای رژیم و نشانه استیصال و دوران پایانی این رژیم است.

ریاست‌ جمهوری رئیسی به هرگونه توهم در مورد اعتدال یا اصلاحات در این رژیم برای همیشه خاتمه داد. تحریم همه جانبه نمایش انتخابات در خرداد ماه گذشته آن روی سكه قیام‌هایی است كه از سال ۹۶ تا امروز ادامه دارد و نشان می‌دهد عموم مردم ایران خواهان سرنگونی این رژیم هستند. خامنه‌ای قویاً می‌كوشد با كرونا و كلان تلفات انسانی آن را به تأخیر بیندازد.

خامنه‌ای و رئیسی امروز با اعتراف به فقر و تورم ۴۴درصدی و كسر بودجه ۴۵۰هزار میلیارد تومانی و رشد ۶۸۰درصدی نقدینگی و اعتراف به بی‌عدالتی و فساد فراگیر، به وضعیت انفجاری جامعه اذعان نموده و تلاش كردند همه چیز را بر سر روحانی و دولت او خراب كنند، اما از نظر مردم ایران همه سردمداران رژیم به‌ویژه خامنه‌ای و رئیسی و اژه‌ای باید به‌خاطر نسل‌كشی و جنایت علیه بشریت و به خاطر چهار دهه آدم‌كشی و غارت و نابود كردن سرمایه‌ها و منابع ملت در برابر عدالت قرارگیرند.

سیاست مماشات با فاشیسم دینی حاكم بر ایران دیگر فایده و اثر ندارد. رژیم اعدام و قتل‌عام و رابطه با آن دیگر از هیچ مشروعیتی برخوردار نیست. جامعه جهانی و شورای امنیت ملل متحد باید در کنار مردم و مقاومت ایران و خواست آن‌ها برای استقرار یک جمهوری دمکراتیک بر اساس آراء ملت و جدایی دین از دولت قرار بگیرند.

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]