تیر-۲۷ ۱۳۹۷

زنان ایران با ”ملاها مقابله می‌كنند“

Catégories // برگزيده // فعاليت‌ها

زنان ایران با ”ملاها مقابله می‌كنند“

نگاه می‌کنم و اینجا همه این زنان فوق‌العاده را می‌بینم که بخشی از جنبش هستند و توسط خانم رجوی که بسیار الهام بخش هستند رهبری می‌شوند.
تاریخ به ما می‌گوید که زنان این مقاومت را رهبری کرده‌اند. در تمامی سطوح شورای ملی مقاومت زنان این جنبش را رهبری کرده‌اند. امروز می‌بینیم که هم‌چنان ادامه دارد. در خیابان‌های تهران زنان از دستور ملاها برای پوشیدن حجاب سر باز می‌زنند، به‌رغم اینکه مورد آزار و اذیت قرار می‌گیرند. آن‌ها حجابشان را برمی‌دارند و ملاها را به چالش می‌طلبند و آن‌ها هم‌چنان به حمایت شما برای انجام اینکار نیاز دارند. زنان به رهبری این جنبش ادامه خواهند داد و این یکی از بزرگ‌ترین تهدیدات برای این رژیم است.
یک لحظه به من اجازه بدهید یک نکته را به زنان جوان بگویم. خانم رجوی در اظهارات خودشان درباره گل‌های سرخ صحبت کردند. ای زنان جوانی که امروز در اینجا حاضرید، مادران و مادربزرگ‌های شما این مبارزه را هدایت کرده‌اند. شما گل‌های سرخ آینده هستید که ما را به یک ایران آزاد رهبری خواهید کرد.
من واقعا تحت تأثیر قرار گرفته‌ام از دیدن سه زن اشرفی که روی سن امروز با ما از آنجا صحبت کردند. به آن‌ها می‌گوییم ما به شجاعت شما افتخار می‌کنیم. ما از شجاعت شما الهام می‌گیریم و زنان هم‌چنان به رهبری این مسیر ادامه می‌دهند و برای شما و برای زنان در تهران مبارزه می‌کنند.

https://www.washingtontimes.com/news/2018/jul/18/irans-women-are-defying-the-mullahs/

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]