تیر-۲۷ ۱۳۹۷

شما سرچشمه تغییر در ایران هستید

Catégories // برگزيده // فعاليت‌ها

شما سرچشمه تغییر در ایران هستید

می‌دانید هر خبری كه در مطبوعات می‌خوانید در رابطه با كمبود آب، فساد، كمبود یك انتخابات آزاد، اعدام‌ها، ناپدید شده زندانیان است.
و ناآرامی‌های سیاسی گسترده است. می‌دانید چرا؟ برای این كه نقطه پایان نزدیك است و چیزی كه شاهد آن هستید یك تغییر عظیم است. مانند بسیاری از همكارانم در اینجا كه در پشت سرم مشاهده می‌كنید، دموكرات، جمهوریخواه، سناتورها، ژنرال‌ها، فعالان اجتماعی، رهبران سیاسی از اقصی نقاط آمریكا، می‌خواهم كه شما بدانید همانطور كه سناتور توریسلی گفت، آمریكا از شما حمایت می‌كند، و من در پشت صحنه رهبران كشورهای جهان شامل قانونگذاران، نخست وزیران، رهبران تقریباً همه كشورهای غربی اروپایی، افریقایی و رهبران ملیت های آسیایی را می‌بینم كه از شما حمایت می‌كنند.
در این جا بسیاری رهبران برجسته حضور دارند ولی می‌دانیم كه این واقعه در چه رابطه‌ای است، این واقعه در رابطه با شماست، شما سرچشمه تغییر در ایران هستید. نسل جوان، زنان، مقاومت، جوانان شركت كننده در اینجا و من می‌خواهم به شما بگویم كه بسیاری از مردم سئوال می‌كنند كه آیا آلترناتیوی در مقابل دیكتاتوری آخوندی وجود دارد؟ و جواب است که بله. این آلترناتیو نیروی مقاومت است، مجاهدین خلق است، خانم رجوی است و همین‌طور شما هستید. و به شما می‌گویم كه دلیلش چیست، چون شما كسانی بودید كه علیه شاه جنگیدید، شما علیه دیكتاتوری جنگیدید، علیه دیكتاتوری مذهبی، شما در سنگرها جنگیدید و كشته شدید و شما نماینده یك پلاتفرم هستید، یك پلاتفرم دموكراتیك برای آزادی و دموكراسی. شما از تساوی حقوق زن و مرد حمایت كردید، شما از منشور سازمان ملل و حقوق بشر حمایت كردید، شما از برگزاری یك انتخابات آزاد و منصفانه حمایت كردید، شما از بخش خصوصی حمایت كردید، شما از ابطال قوانین قصاص حمایت كردید، شما از دموكراسی و اینكه نسل جوان بتواند در آینده فرصت‌های شغلی داشته باشد حمایت كردید.
پس من به‌عنوان دوستتان در اینجا به شما می‌گویم: قدرت در دست شماست، قدرت در دست تك به تك شما در اینجا است، و هر كدام از شما هزاران نفر در ایران را نمایندگی می‌كند كه می‌گویند نه به دیكتاتور و اصلاح طلب. نقطه پایان نزدیك است، پایان نزدیك است…

 https://www.washingtontimes.com/news/2018/jul/18/you-are-the-source-of-change-in-iran/

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]