مرداد-۰۴ ۱۴۰۰

فاکس نیوز: رژیم غرقه در بحران ایران زیر ضرب تظاهرات

Catégories // آخرین خبرها // در رسانه‌ها

فاکس نیوز: رژیم غرقه در بحران ایران زیر ضرب تظاهرات

خانم مریم رجوی: درود بر شهدای خوزستان و درود برقیام کنندگان آب و آزادی

فاکس نیوز ۲مرداد۱۴۰۰: رژیم استبدادی ایران با فشار تازه‌ای از جانب سلسله یی از تظاهرات مواجه است که در اعتراض به بی آبی و پیامدهای خشکسالی در جنوب غربی این کشور با شعارهای ضدحکومتی تظاهر کنندگان ادامه دارد. آنهم درست در زمانی که این رژیم یک رئیس‌جمهور افراطی را منصوب می‌کند.
مدافعان حقوق‌بشر می‌گویند، نیروهای امنیتی ماشینهای آب پاش به کار گرفته و گاز اشک آور شلیک کرده اند. عفو بین‌الملل رژیم را به استفاده از مهمات جنگی علیه تظاهر کنندگان متهم ساخت و این اقدام را وحشتناک توصیف کرده است
شورای ملی مقاومت ایران گروه فراگیر ایرانیان مخالف رژیم اعلام کرد: تظاهرکنندگان هم برای آزادی از چنگ این رژیم و هم برای آب می‌جنگند.
خانم مریم رجوی رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران گفت: «درود بر شهدای خوزستان و درود قیام کنندگان برای آب و آزادی. مردم ایران تحت حکومت آخوندهای جنایتکار چیزی برای از دست دادن ندارند آنها تا به آخر برای حقوق مسلم خود، آب و نان و آزادی و برای حق حاکمیت مردم، خواهند جنگید».
فیلمی که توسط شورای ملی مقاومت منتشر شده تظاهر کنندگانی که رژیم هدف قرار می دهند، نشان می دهد.
وزارت‌خارجه آمریکا در این میان به خبرنگاران گفت: گزارشهای مربوط به تظاهراتها و هم‌چنین قطعی اینترنت توسط رژیم ایران را دنبال می‌کند. یک سخنگوی وزارت خارجه گفت ما می خواهیم مردم ایران از حقوق جهانشمول آزادی بیان برخوردار باشند و بتوانند از اینترنت برای اطلاع رسانی استفاده کنند.

https://www.foxnews.com/politics/irans-embattled-regime-protests-water-shortage-khamenei

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]