انتخاب زبان: English | العربية | Français
۰۲ اسفند۱۳۹۸

پنهان كاری مجرمانه رژیم در مورد ویروس کرونا باعث اضطراب عمومی و افزایش قربانیان می‌شود

Categories // اطلاعیه‌ها

پنهان كاری مجرمانه رژیم در مورد ویروس کرونا باعث اضطراب عمومی و افزایش قربانیان می‌شود

فراخوان خانم مریم رجوی به سازمان بهداشت جهانی برای اعزام هيات‌های نظارت و درمان به ایران

رژیم آخوندی كه با پنهان كاری ورود ویروس کرونا به ایران را شدیدا تكذیب می‌كرد، روز پنجشنبه برای اولین بار خبر درگذشت دو نفر را به‌خاطر ابتلا به كرونا در شهر قم اعلام كرد. رژیم از اعلام آمار واقعی قربانیان و مبتلایان خودداری می‌كند. این در حالی است كه مردم قم آمار قربانیان را دستكم ۱۲تن و مبتلایان را بیش از ۲۰۰تن می‌دانند. پنهان كاری مجرمانه رژیم باعث اضطراب عمومی، گسترش بیماری و افزایش قربانیان می‌شود.
هدف از پنهان كاری جلوگیری از كسادی بیشتر نمایش انتخابات است. در قم گفته می‌شود كه ادامه ترددات معمول با چین از جمله رفت و آمد بدون محدودیت آخوندها و طلاب استخدام شده توسط رژیم از عوامل مؤثر در گسترش بیماری بوده است. مردم قم امروز در صف‌های طولانی در مقابل داروخانه‌ها به‌دنبال خرید ماسک بودند.
پروازهای هواپیمایی ماهان ایر متعلق به سپاه پاسداران به چین هم‌چنان ادامه دارد و سایت اقتصاد آنلاین سند آنرا در روز پنجشنبه منتشر كرد.
خانم مریم رجوی برای مقابله با پنهان‌كاری رژیم از سازمان بهداشت جهانی خواست فوراً هیأت‌های نظارت و درمان خود را به ایران بفرستد و نگذارد شمار قربانیان ویروس كرونا سیر صعودی پیدا كند.
خانم رجوی هم‌چنین تأكید كرد رژیم آخوندها باید امكانات درمانی را برای رسیدگی به بیماران و حفظ جان و سلامت آنان در اختیار همه پزشكان و پرستاران بگذارد تا در شهرهای مختلف كشور به كمک مردم بشتابند.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
اول اسفند ۱۳۹۸(۲۰ فوریه ۲۰۲۰)

مریم رجوی

 

رئيس جمهور برگزيده مقاومت ايران 

[ادامه]

انتخاب زبان: English | العربية | Français

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

آخرین توییت