انتخاب زبان: English | العربية | Français
  • موضعگیری‌ها
  • اطلاعیه‌ها
  • لیست گذاری تروریستی سپاه سركوبگر پاسداران خواست دیرین و برحق مقاومت ایران، لازمه امنیت و صلح و ثبات در این منطقه از جهان
۱۹ فروردین۱۳۹۸

لیست گذاری تروریستی سپاه سركوبگر پاسداران خواست دیرین و برحق مقاومت ایران، لازمه امنیت و صلح و ثبات در این منطقه از جهان

Categories // اطلاعیه‌ها

لیست گذاری تروریستی سپاه سركوبگر پاسداران خواست دیرین و برحق مقاومت ایران، لازمه امنیت و صلح و ثبات در این منطقه از جهان

مریم رجوی گنجاندن سپاه سركوبگر پاسداران در لیست سازمان‌های تروریستی خارجی را خواست دیرین و برحق مقاومت ایران و لازمه امنیت و صلح و ثبات در خاورمیانه یك گام مبرم و ضروری برای پایان دادن به جنگ وتروریزم در منطقه و جهان توصیف كرد.

مریم رجوی افزود: این اقدام كه باید مدت‌ها پیش صورت می‌گرفت اكنون بایستی با لیست گذاری وزارت اطلاعات فاشیسم دینی حاكم بر ایران تكمیل شود.
سپاه پاسداران كه حتی اسم ایران در نام رسمی آن وجود ندارد، نیروی اصلی حفظ نظام ولایت ‌فقیه، ارگان محوری قهر و سركوب، عامل اصلی جنگ افروزی و صدور تروریسم و متصدی پروژه دستیابی به سلاح اتمی و پروژه‌های موشكی رژیم است. سپاه بخش اعظم اقتصاد ایران را در كنترل دارد. بی جهت نیست كه فاشیزم دینی حاكم بر ایران و حامیان و مزدورانش از لیست گذاری سپاه بشدت وحشت كرده اند.
مریم رجوی تاكید كرد اگر در دهه‌های گذشته سیاست فاجعه‌آمیز مماشات تا این حد برای ملایان و سپاه پاسداران آن‌ها آزادی عمل قائل نبود، فاشیسم دینی حاكم بر ایران نمی‌توانست عراق و سوریه و لبنان و یمن و افغانستان را به خاك و خون بكشد.
وی با تاكید بر اینكه اتحادیه اروپا نیز باید بخاطر مردم ایران و صلح و امنیت در این منطقه از جهان، تمامیت سپاه پاسداران را در لیست تروریستی قرار دهد، افزود راه حل قطعی برای خلاصی از فاشیسم دینی، تغییر خلافت نامشروع دینی تحت نام شیعه و اسلام به دست مردم و مقاومت ایران است.
مریم رجوی بار دیگر از جانب مقاومتی كه از سال۱۳۶۰ همواره خواهان تحریم تسلیحاتی و نفتی دیكتاتوری دینی بوده است، ضرورت اقدامات زیر را خاطر نشان كرد :
۱-به‌رسمیت شناختن حق مردم و مقاومت مردم ایران برای سرنگونی فاشیسم دینی و دستیابی به آزادی.
۲- قراردادن وزارت اطلاعات آخوندها و سایر ارگان‌های سركوب و صدور تروریسم و بنیادگرایی در لیست تروریستی وزارتخارجه آمریكا و اتحادیه اروپا.
۳- اخراج مزدوران اطلاعات و نیروی تروریستی قدس از آمریكا و اروپا.
۴- ارجاع پرونده نقض حقوق بشر و قتل عام زندانیان سیاسی به شورای امنیت ملل متحد و دادگاه بین المللی.
۵-اخراج رژیم نامشروع ملایان از ملل متحد و به‌رسمیت شناختن نمایندگی مقاومت عادلانه مردم ایران.
۶- اخراج عملی فاشیسم دینی حاكم بر ایران و نیروهای آن از سوریه، عراق، یمن، لبنان و افغانستان.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
۱۹ فروردین۹۸ (۸ آوریل ۲۰۱۹)

مریم رجوی

 

رئيس جمهور برگزيده مقاومت ايران 

[ادامه]

انتخاب زبان: English | العربية | Français

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

آخرین توییت