• صفحه اول / اطلاعیه‌ها / وحشت خامنه‌ای و رژیم از خشم مردم و انزجار بین المللی- پاسدار شمخانی: نفوذی‌ها و معاندین مردم را کشتند
آذر-۲۲ ۱۳۹۸

وحشت خامنه‌ای و رژیم از خشم مردم و انزجار بین المللی- پاسدار شمخانی: نفوذی‌ها و معاندین مردم را کشتند

Catégories // اطلاعیه‌ها // موضعگیری‌ها

وحشت خامنه‌ای و رژیم از خشم مردم و انزجار بین المللی- پاسدار شمخانی: نفوذی‌ها و معاندین مردم را کشتند

ولی فقیه ارتجاع وحشت‌زده از خشم فزاینده مردم و اوج گیری انزجار و محکومیت‌های بین المللی به‌خاطر ارتکاب جنایت علیه بشریت، مذبوحانه در صدد است چنین وانمود کند که این شهیدان توسط افراد نفوذی و گروه‌های معاند کشته شده‌اند.

پاسدار جنایتکار، علی شمخانی، دبیر شورای عالی امنیت رژیم، که اظهاراتش روز ۲۱ آذر از تلویزیون رژیم و خبرگزاری حکومتی ایرنا پخش شد، وقیحانه مدعی شد، «افرادی نفودی این اقدام‌ها را انجام دادند» و گفت «بیش از ۸۵ درصد از جانباختگان رخدادهای اخیر در شهرستان‌های تهران در هیچ یک از تجمع‌های اعتراضی حضور نداشته‌اند و به صورت مشکوک با سلاح‌های سرد و گرم غیر سازمانی کشته شده‌اند لذا اجرای پروژه کشته‌سازی از سوی معاندین در این منطقه قطعی است».

از سوی دیگر، در همین روز محمد جعفر منتظری، دادستان جنایتکار رژیم آخوندی، در دانشگاه فردوسی مشهد در اظهاراتی که توسط ایرنا منتشر شد، مدعی گردید، «شماری از جانباختگان اخیر با گلوله‌هایی خاص کشته شده‌اند. در “میدان هفتاد و دو تن” قم از یک پژو ۸۴ اسلحه شکاری با گلوله‌های خاص کشف و ضبط شد که تعدادی از مردم با گلوله خاص این سلاح‌ها کشته شده‌اند» (‌خبرگزاری ایرنا).

روز قبل از آن محمود واعظی، رییس دفتر روحانی، برای توجیه کشتار مردم بی‌دفاع توسط سپاه در ماهشهر، بیشرمانه مدعی شد «عده‌یی مسلح به نیروی انتظامی و مردم تیراندازی می‌کردند… در ماهشهر و عسلویه این‌ها سنگربندی کرده بودند و اسلحه داشتند … عده‌یی از کشته‌ها هم توسط همین‌ها انجام شده است».

خانم مریم رجوی، رییس جمهور برگزیده مقاومت ایران، تأکید کرد خامنه‌ای و رژیمش بیهوده تلاش می‌کنند گریبان خود را از آثار جنایت بزرگ علیه بشریت برهانند. این اراجیف هراس آلود هیچ کودکی را نمی‌فریبد و تنها خشم و انزجار عمومی را تشدید می‌کند آن‌هم در حالیکه شمار شهیدان بسا بیشتر از ۱۰۰۰ است و اسامی بیش از ۴۵۰‌تن از آنان اعلام شده است.

وی افزود شورای امنیت ملل متحد باید کشتار آبان ماه، که یکی از هولناک‌ترین جنایات قرن بیست و یکم است، را جنایت علیه بشریت اعلام کند تا سردمداران رژیم در مقابل عدالت قرار گیرند. تشکیل هیات حقیقت یاب بین المللی و بازدید از زندانیان یک ضرورت مبرم است.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
۲۲ آذر ۱۳۹۸ (۱۳دسامبر ۲۰۱۹)

مقالات مرتبط

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]