تیر-۱۱ ۱۳۹۹

تسلیت به مردم داغدار تهران

Catégories // پیام‌ها // موضعگیری‌ها

تسلیت به مردم داغدار تهران

جان‌باختن دلخراش گروهی از هموطنانمان به‌ویژه بیماران در فاجعه آتش سوزی در کلینیک سینای تهران را به بازماندگان قربانیان و به عموم مردم تهران تسلیت می‌گویم و برای مصدومان و مجروحان آرزوی بهبودی سریع می‌کنم.
تصاویر دلخراش زنان گرفتار در آتش که با دست خالی به شکستن شیشه‌‌ها مبادرت می‌کنند، قلب هر انسانی را به درد می‌آورد.
رژیم سرکوبگر آخوندی به جای اقدام فوری برای نجات گرفتاران در آتش، نیروهای سرکوبگر و اطلاعاتی و امنیتی را به محل اعزام کرد، تا از اعتراض مردم محروم و مصیبت دیده جلوگیری کند.
دریغ و درد از میهنی که تحت حاکمیت این کفتاران عمامه بسر هر روز عزادار است و به مصیبتی بدتر از قبل گرفتار می‌شود.
از انبوه قربانیان کرونا تا جوانانی که دست خالی برای مهار آتش سوزی‌ها قربانی می‌شوند تا حلق آویز و اعدام و شکنجه که لحظه‌یی قطع نمی‌شود.

این فاجعه و حوادث تلخ و قابل پیشگیری مشابه آن از خسارت‌های جانكاه سیل و زلزله و آتش سوزی جنگل‌ها و محیط زیست در همین ایام كه هنوز هم ادامه دارد، عقب‌ماندگی و نابسامانی مفرطی را نمایان و بارز می‌كند كه سرتاپای رژیم فرسوده و فرتوت ولایت فقیه را فراگرفته است. این رژیم با آخوندهای چپاولگر و پاسداران و مزدورانش جایی برای استحكام زیرساخت‌ها و زیربناها و خدمات قابل تكیه فنی و تخصصی باقی نگذاشته است.
جنایت و تبهکاری و بی‌کفایتی و فساد دستگاه‌های آخوندی تنها با نیروی تمام‌کننده شورش و قیام و سرنگونی دیکتاتوری دینی و استقرار دمکراسی و حاکمیت مردم در میهنمان پایان می‌یابد.

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]