• صفحه اول / اطلاعیه‌ها / مریم رجوی با درود به مردم كرج به‌ویژه دختران قیام آفرین به همبستگی عمومی با آنان فراخواند
مرداد-۱۰ ۱۳۹۷

مریم رجوی با درود به مردم كرج به‌ویژه دختران قیام آفرین به همبستگی عمومی با آنان فراخواند

Catégories // اطلاعیه‌ها // موضعگیری‌ها

مریم رجوی با درود به مردم كرج به‌ویژه دختران قیام آفرین به همبستگی عمومی با آنان فراخواند

مردم و جوانان دلیر به‌ویژه دختران جوان قیام آفرین غروب چهارشنبه ۱۰مرداد برای دومین روز متوالی دست به تظاهرات زدند. انبوه نیروهای سرکوبگر انتظامی و اطلاعاتی، گارد ضدشورش، پاسداران، بسیجیان و لباس شخصی‌های جنایتکار در محل مستقر شده بودند تا از بالا گرفتن قیام مردم به جان آمده جلوگیری كنند. اما جوانان بیباک از فلکه اول گوهر دشت به سمت خیابان مطهری به راهپیمایی پرداختند. جمعیت که هر لحظه بر شمار آن‌ها افزوده می‌شد، شعار می‌دادند: توپ تانك فشفشه آخوند باید گم بشه؛ مرگ بر دیكتاتور؛ دشمن ما آخوندان دروغ میگن آمریكاست؛ سوریه را رها کن، فکری به حال ما کن؛ ملت گدایی می کند، آقا [خامنه‌ای] خدایی می‌کند؛‌
جوانان در مقابل حملات نیروهای سركوبگر با سنگ و آجر به مقابله با نیروهای سركوبگر پرداختند و با گوشمالی دادن مزدوران آن‌ها را وادار به فرار کردند. یک خودرو نیروی انتظامی و شماری از موتورهای گارد ضدشورش و بسیجیان ‌به آتش کشیده شد.
مریم رجوی، با درود به جوانان قیام آفرین در كرج، شجاعت دختران آزاده در صفوف اول تظاهرات علیه نظام سرکوبگر و فاسد ولایت فقیه را ستود و حضور و رزم آن‌ها را مایه افتخار عموم مردم ایران به‌ویژه زنان آزاده خواند. وی تمامی مردم به‌ویژه زنان و جوانان غیرتمند را به همبستگی و حمایت از قیام آفرینان كرج فراخواند.
دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
۱۰مرداد ۱۳۹۷ (اول اوت ۲۰۱۸)

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]