دی-۲۶ ۱۴۰۰

دیدار مریم رجوی با دکتر آلخو ویدال کوادراس در اور سور اواز

Catégories // آخرین خبرها // دیدارها // فعاليت‌ها

دیدار مریم رجوی با دکتر آلخو ویدال کوادراس در اور سور اواز

روز دوشنبه ۲۰دی، مریم رجوی با دکتر آلخو ویدال کوادراس، رئیس کمیته بین‌المللی در جستجوی عدالت و معاون پیشین پارلمان اروپا (۲۰۱۴-۱۹۹۹) در اور‌سور‌اواز دیدار کرد.

آقای ویدال کوادراس، ضمن تبریک سال نو میلادی، با اشاره به پیام مریم رجوی به مناسبت میلاد مسیح و شرکت وی در مراسم نیایش کلیسا گفت: پیام صلح و دوستی شما به مسیحیان، درست در نقطه مقابل رژیم آخوندها، چهره واقعی ایران و اسلام را به جهان نشان می‌دهد. وی ابراز امیدواری کرد که سال جدید برای مقاومت ایران سالی سراسر موفقیت باشد.
وی گفت تلاش‌های۴۰ساله شما برای تربیت نسلی از کادرها، اعضا و هواداران مقاومت که توانایی‌های تخصصی، علمی و مدیریتی را با تعهد تمام‌عیار به ارزش‌های دمکراتیک و ظرفیت‌های متعالی انسانی در‌هم آمیخته‌اند، چشم‌انداز با شکوهی برای ایران فردا ترسیم می‌کند. توانایی‌هایی که گوشه‌یی از آن را در ساختن اشرف۳ در مدت کوتاه و مناسبات دمکراتیک اجزای تشکیل‌دهنده آن، می‌توان دید.
این‌ها نشان می‌دهد که شما در آینده نیز به همین خوبی ایران را آباد خواهید کرد و آثار دو دیکتاتوری شوم را از میان برخواهید داشت.
آقای ویدال کوادراس با اشاره به اهمیت انتقال دادگاه دژخیم حمید نوری به آلبانی و شهادت‌های تکان‌دهنده مجاهدین گفت: در جریان این دادگاه یک‌بار دیگر روشن شد که رژیم از روز اول به مجاهدین به چشم آنتی‌تز و جدی‌ترین تهدید موجودیت خود نگاه می‌کرده و به همین خاطر در صدد نابودی همه مجاهدین بوده است.
مریم رجوی با تقدیر از تلاش‌های ارزشمند و بی‌شائبه دکتر ویدال کوادراس علیه برچسب تروریستی و در حمایت از اشرفیان گفت: نام شما به عنوان یکی از مظاهر شرافت اروپا که با نادیده‌ گرفتن بسیاری از منافع و ملاحظات شخصی و سیاسی، شجاعانه به دفاع از مردم و مقاومت ایران پرداخت، در تاریخ میهن ما ثبت می‌شود.
وی افزود: شما در قلب یکایک اعضا و هواداران این مقاومت به‌خصوص مجاهدان اشرف جا دارید و آن‌ها شما را یک برادر بزرگ و یک عضو خانواده مجاهدین می‌دانند و همواره مشتاق دیدار شما هستند.
آقای ویدال کوادراس گفت: کمیته بین‌المللی در جستجوی عدالت مصمم است با تمام قوا درسطح بین‌المللی از اهداف مقاومت مردم ایران برای نیل به آزادی و دمکراسی حمایت کند. همکاران من در این کمیته این را وظیفه و تعهد خود به دمکراسی و حقوق بشر می‌دانند و تردیدی نیست که در نهایت پیروزی از آن شما و مردم ایران است.

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]