• صفحه اول / پیام‌ها / به‌مناسبت شهادت دو قهرمان مجاهد خلق محمد علی حاج آقایی و جعفر کاظمی
بهمن-۰۴ ۱۳۸۹

به‌مناسبت شهادت دو قهرمان مجاهد خلق محمد علی حاج آقایی و جعفر کاظمی

Catégories // پیام‌ها // موضعگیری‌ها

به‌مناسبت شهادت دو قهرمان مجاهد خلق محمد علی حاج آقایی و جعفر کاظمی

دو قهرمان مقاومت و ملت،
دو زندانی سیاسی مقاوم و سرفراز دیگر از خانواده‌های مجاهدان اشرف،مجاهدان راه آزادی مردم ایران، محمد علی حاج آقایی و جعفرکاظمی،
هم‌زمان با اربعین حسینی، به دست دژخیمان خامنه‌ای ، به شهادت رسیدند و به هم‌رزم و همبند شهیدشان، مجاهد خلق علی صارمی و دیگرشهیدان راه آزادی، پیوستند.

دواعدام وحشیانه سحرگاه امروز، بار دیگر خشم و انتقام جویی جنون آمیز خامنه‌ای، و منتهای ترس ودرماندگی ولی فقیه ارتجاع را، دربرابر پایداری اشرف و اعتلای همه جانبه مقاومت ایران، بر ملا کرد.
خامنه‌ای در برابر محکومیت و انزوای فزاینده رژیم در عرصه بین المللی، و درفردای شکست مذاکره ومانورهای شیادانه‌اش برای دستیابی به سلاح اتمی، و در برابر ایستادگی اشرفیان که با فرق‌های شکافته ، تعرضات مزدوران و دست نشاندگان او را درهم می‌شکنند و به خود او بیا بیا می‌گویند، با زبونی و پستی و لئامت یزیدی، یعنی با حربه اعدام زندانیان سیاسی و اعضای خانواده‌های اشرفیان، به میدان آمده و انتقام می‌گیرد.

اما در سراشیب انقراض و سقوط محتوم، نمی‌داند که این خون‌های پاک، عزم مردم ایران و پیشتازان راه آزادی را برای سرنگونی فاشیسم ولایت فقیه، هرچه جزم‌ترمی کند.
دادستانی خامنه‌ای و خبرگزاری رسمی حکومت آخوندی، جرائم این دوقهرمان مردم ایران را: سفر به اشرف ، تشویق وسمت دادن فرزندان و بستگان خود به اشرف، تبلیغ و فعالیت در خیابانها و مساجد در جریان قیام، فیلم‌برداری و عکس‌برداری از تجمعات خیابان انقلاب و میدان آزادی، مصاحبه با خانواده‌های مجاهدان اشرف، و جمع آوری کمک‌های مالی برای مجاهدین ذکرکرده است.

بیچاره شب پرستان درمانده و درهم شکسته، که در باتلاق جنایت‌های ضد انسانی، درگرداب بحران‌های مرگبار درونی، و دربن‌بست و انزوای فزاینده جهانی، نمی‌دانند که مردم ایران و پیشتازان آن‌ها دراشرف و حامیان وهم‌رزمانشان درسراسر میهن اسیر و در سراسر دنیا، نه تنها مرعوب نمیشوند، بلکه باعزم هرچه استوارتر به پا می خیزند، و پرچمهای پایداری را هرچه بالا بلند تر برمی افرازند.
سلام بر سمبل‌های پایداری مردم ایران، محمد علی حاج آقایی و جعفرکاظمی، در روزی که زاده شدند، در روزی که قدم درمسیر مجاهدت ومقاومت نهادند، در روزی که خود و خانواده و فرزندان و بستگان را به راه سرور شهیدان و مسیر مقاومت به هرقیمت، فراخواندند، و در روزی که با نثار جان، به عهد خود وفاکردند.

به مردم ایران، به مجاهدان اشرف، به تمامی اعضای خانواده بزرگ مقاومت ایران و یاران و هواداران‌شان در ایران و در سراسر جهان، به زندانیان مقاوم سیاسی در زندانهای دیکتاتوری آخوندی، به‌ویژه به مجاهد اشرفی بهروز کاظمی و به همه بستگان و اعضای خانواده این دوشهید سرفراز راه آزادی دراشرف و درایران، با درود و افتخار، تهنیت و تسلیت می‌گویم.
از این خون‌های پاک ، که هم‌زمان با اربعین حسینی، برخاک پای سرورشهیدان و در راه آزادی مردم ایران؛ افشانده شد، بسا قهرمانان مجاهد و دختران و پسران دلیر و اشرف نشان، بر خواهند خاست.

مریم رجوی
۰۴بهمن ۱۳۸۹

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]