• صفحه اول / پیام‌ها / به‌مناسبت شهادت دو قهرمان مجاهد خلق محمد علی حاج آقایی و جعفر کاظمی
بهمن-۰۴ ۱۳۸۹

به‌مناسبت شهادت دو قهرمان مجاهد خلق محمد علی حاج آقایی و جعفر کاظمی

Catégories // پیام‌ها // موضعگیری‌ها

به‌مناسبت شهادت دو قهرمان مجاهد خلق محمد علی حاج آقایی و جعفر کاظمی

دو قهرمان مقاومت و ملت،
دو زندانی سیاسی مقاوم و سرفراز دیگر از خانواده‌های مجاهدان اشرف،مجاهدان راه آزادی مردم ایران، محمد علی حاج آقایی و جعفرکاظمی،
هم‌زمان با اربعین حسینی، به دست دژخیمان خامنه‌ای ، به شهادت رسیدند و به هم‌رزم و همبند شهیدشان، مجاهد خلق علی صارمی و دیگرشهیدان راه آزادی، پیوستند.

دواعدام وحشیانه سحرگاه امروز، بار دیگر خشم و انتقام جویی جنون آمیز خامنه‌ای، و منتهای ترس ودرماندگی ولی فقیه ارتجاع را، دربرابر پایداری اشرف و اعتلای همه جانبه مقاومت ایران، بر ملا کرد.
خامنه‌ای در برابر محکومیت و انزوای فزاینده رژیم در عرصه بین المللی، و درفردای شکست مذاکره ومانورهای شیادانه‌اش برای دستیابی به سلاح اتمی، و در برابر ایستادگی اشرفیان که با فرق‌های شکافته ، تعرضات مزدوران و دست نشاندگان او را درهم می‌شکنند و به خود او بیا بیا می‌گویند، با زبونی و پستی و لئامت یزیدی، یعنی با حربه اعدام زندانیان سیاسی و اعضای خانواده‌های اشرفیان، به میدان آمده و انتقام می‌گیرد.

اما در سراشیب انقراض و سقوط محتوم، نمی‌داند که این خون‌های پاک، عزم مردم ایران و پیشتازان راه آزادی را برای سرنگونی فاشیسم ولایت فقیه، هرچه جزم‌ترمی کند.
دادستانی خامنه‌ای و خبرگزاری رسمی حکومت آخوندی، جرائم این دوقهرمان مردم ایران را: سفر به اشرف ، تشویق وسمت دادن فرزندان و بستگان خود به اشرف، تبلیغ و فعالیت در خیابانها و مساجد در جریان قیام، فیلم‌برداری و عکس‌برداری از تجمعات خیابان انقلاب و میدان آزادی، مصاحبه با خانواده‌های مجاهدان اشرف، و جمع آوری کمک‌های مالی برای مجاهدین ذکرکرده است.

بیچاره شب پرستان درمانده و درهم شکسته، که در باتلاق جنایت‌های ضد انسانی، درگرداب بحران‌های مرگبار درونی، و دربن‌بست و انزوای فزاینده جهانی، نمی‌دانند که مردم ایران و پیشتازان آن‌ها دراشرف و حامیان وهم‌رزمانشان درسراسر میهن اسیر و در سراسر دنیا، نه تنها مرعوب نمیشوند، بلکه باعزم هرچه استوارتر به پا می خیزند، و پرچمهای پایداری را هرچه بالا بلند تر برمی افرازند.
سلام بر سمبل‌های پایداری مردم ایران، محمد علی حاج آقایی و جعفرکاظمی، در روزی که زاده شدند، در روزی که قدم درمسیر مجاهدت ومقاومت نهادند، در روزی که خود و خانواده و فرزندان و بستگان را به راه سرور شهیدان و مسیر مقاومت به هرقیمت، فراخواندند، و در روزی که با نثار جان، به عهد خود وفاکردند.

به مردم ایران، به مجاهدان اشرف، به تمامی اعضای خانواده بزرگ مقاومت ایران و یاران و هواداران‌شان در ایران و در سراسر جهان، به زندانیان مقاوم سیاسی در زندانهای دیکتاتوری آخوندی، به‌ویژه به مجاهد اشرفی بهروز کاظمی و به همه بستگان و اعضای خانواده این دوشهید سرفراز راه آزادی دراشرف و درایران، با درود و افتخار، تهنیت و تسلیت می‌گویم.
از این خون‌های پاک ، که هم‌زمان با اربعین حسینی، برخاک پای سرورشهیدان و در راه آزادی مردم ایران؛ افشانده شد، بسا قهرمانان مجاهد و دختران و پسران دلیر و اشرف نشان، بر خواهند خاست.

مریم رجوی
۰۴بهمن ۱۳۸۹

آخرین توییت‌ها

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/mrnew/public_html/wp-includes/functions.php on line 5275