بهمن-۰۵ ۱۳۸۷

پیام به تظاهرات ایرانیان در حمایت از قیام سراسری مردم ایران

Catégories // پیام‌ها // موضعگیری‌ها

پیام به تظاهرات ایرانیان در حمایت از قیام سراسری مردم ایران

هموطنان عزیز
به همه شما درود می‌فرستم.
و گرم‌ترین درودهایمان به زنان ومردان قیام سرفراز ایران زمین
زنان و مردان شجاعی که شگفتی و تحسین ایرانیان تشنه آزادی را در سراسر جهان برانگیخته‌اند.
و زنان و دختران دلیری که در چهره ندای شهید، بار دیگر حقانیت مظلومیت زن ایرانی و اراده او را برای آزادی و برابری ثابت کرده‌اند..
در سومین روز شهادت ندای قهرمان ، ندا صالحی، به روان تابناک او درود می‌فرستم و همه شما را فرا می‌خوانم که پنجشنبه شب، در شب هفتم شهادت ندا، در هر کجا که می‌توانید شمعی برافروزید و یاد او و سایر شهیدان قیام را سراسر ایران گرامی بدارید.
در سوگ ندا بسیاری در سراسر جهان گریستند.

و در داخل ایران، بسیاری دختران و پسران دلیر ایران زمین بر انگیزه و عزم خود برای مبارزه افزودند. و برای او سرودند که :
ندایم ای ندای سرزمینم صدای جاودان این زمینم
صدای تو شود داد دلیران ندای تو شود فریاد ایران.

بستگان ندا گفته‌اند که او طرفدار این یا آن کاندیدای انتخابات رژیم ولایت فقیه نبود. بلکه خواهان آزادی برای همه بود. و بارها میگفت حتی اگر گلوله به قلبش اصابت کند، باز در همین راه قدم برخواهد داشت. پاسداران ظلمت، گلوله را به قلب او شلیک کردند. اما در حقیقت قلبش از حرکت نایستاد و امروز پرطپش‌تر و سرشارتر در سراسر ایران و جهان می‌طپد.
این روزها صحنه‌های قیام پر از تصاویری است که قهرمانی‌های شیرزنان ایران را نشان می‌دهد:
ـ دختر گرد و دلیری که در محاصره دژخیمان پاسدار و بسیجی یک تنه به آن‌ها می تازد.
ـ دخترانی که صورت خود را با نقاب پوشانده‌اند و به سوی گارد ویژه خامنه‌ای سنگ پرتاب می‌کنند
ـ و زنان و دخترانی که پیشاپیش یا در میان جمعیت در خیابان در حرکتند و سایرین را از پیاده‌رو‌ها به پیوستن به صفوف قیام ترغیب می‌کنند.
راستی که آن‌ها مانند شیر زنان قهرمان اشرف، خود ترویج بی باکی و شجاعتند.
راستی که آن‌ها، زنان پیشتاز مجاهد و فدایی هم‌چون فاطمه امینی، و مهرنوش ابراهیمی را که در جنبش انقلابی علیه دیکتاتوری سلطنتی به شهادت رسیدند، در خود زنده می‌کنند.
راستی که یاد و راه اشرف شهیدان را در نبرد با رژیم خمینی را گرامی می‌دارند.
شجاعت چشم‌گیر زنان ایران در قیام‌های اخیر، ثمره سه دهه مبارزه زنان پیشتاز ایران با دیکتاتوری ولایت‌فقیه است که در آن ده‌ها‌هزار زن مجاهد و مبارز اعدام یا شکنجه شدند. رودی خروشانند که استمرار و دامنه داری و پایداری هزارزن قهرمان در اشرف را در سراسر ایران زمین اثبات می‌کند.

دختران دلیرم در تهران و سراسر ایران ،
مبارزه و مقاومت خود را گسترش دهید و دیگر هموطنان‌ را به پیوستن به قیام برانگیزید و به آنان که آگاهی کافی ندارند با ساده‌ترین و روشن‌ترین بیان بیاموزید که درد مردم ایران، نه ریاست این آن فرد بلکه نحوست تاریخی و نجاست سیاسی حاکمیت آخوندی و رژیم ولایت‌فقیه است که از اول تا به آخر، انکار رأی و انتخاب و حق حاکمیت ملّت است. در چنین رژیمی هم‌چنان‌که تجربه شد، در آزادی كُشی، در غصب حاکمیت مردم، و در دزدی و چپاول هیچ فرقی بین پاسدار هزار‌تیر (احمدی‌نژاد) و اصلاح‌طلب شیاد (خاتمی) و امثال او نیست. مگر این‌که کسی، قبل از هر چیز، بر ولایت‌فقیه و تمامیت دیکتاتوری دینی مُهر ابطال بزند. در غیراین‌صورت باز هم مردم ایران هستند که با گوشت و پوست و استخوان بایستی قیمت بدهند.
خاتمی می‌گفت ولایت‌فقیه «محور ومدار نظام» تغییر قانون اساسی ولایت‌فقیه خیانت است. می گفت که «سپاه پاسداران آرمانی‌ترین نیروی مسلح عالم است». می‌گفت که دژخیمان وزارت اطلاعات «سرمایه‌های ارزنده کشور» هستند. و می‌گفت که لاجوردی، سردژخیم اوین«خدمت‌گزار مردم» است.
پس آینده ایران و ایرانی در گرو نفی تام و تمام چنین رژیمی است.
یقین کنید که استبداد خونخوار دینی سرانجام با پیشتازی زنان قهرمان ایران در هم می‌شکند.
شما را فرا می‌خوانم که تلاش‌های خود را برای جلب حمایت افکار عمومی از قیام کنندگان دلیر به‌کار بگیرید. از جامعه جهانی بخواهید که این رژیم را برای قطع فوری کشتارهای خیابانی تحت فشار بگذارند.
تنها راه حل مساله ایران، تغییر دمکراتیک و انحلال کلیه ارگان‌های سرکوب‌گر و برگزاری انتخابات تحت نظر ملل‌متحد است. بر این اساس شورای امنیت ملل متحد، کشورهای عضو و مجامع بین‌المللی را به این موارد می‌خوانیم:
۱ ـ به‌رسمیت نشناختن، ریاست‌جمهوری پاسدار احمدی‌نژاد و واداشتن رژیم آخوندی برای برگزاری انتخابات آزاد تحت نظر ملل‌متحد و بر اساس اصل حاکمیت مردم و نه اصل ولایت‌فقیه
۲ـ تعلیق کلیه روابط سیاسی و دیپلماتیک با رژیم آخوندی تا توقف کامل سرکوب
۳ـ تحریم تجاری، دیپلماتیک، تسلیحاتی و تکنولوژیک رژیم آخوندی
۴ـ صدور حکم جلب و تعقیب سران رژیم آخوندی به‌ویژه خامنه‌ای، احمدی‌نژاد و دیگر مسئولان سرکوب و کشتار، در دادگاه بین‌المللی
۵ـ ممنوعیت سفر سردمداران رژیم آخوندی به کشورهای خارجی

هموطنان عزیز
امروز ایرانیان دور از وطن و قیام کنندگان در داخل ایران همه یک خواسته مشترک دارند و آن برچیدن بساط نظام ولایت‌فقیه است.
همه شما را به گسترش همبستگی برای تحقق این خواسته ملی فرا‌می‌خوانم.
سلام بر شهیدان
سلام بر قیام آزادی‌خواهانه مردم ایران.

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]