اسفند-۱۱ ۱۴۰۲

تحریم سراسری و شكست همه‌جانبه خامنه‌ای در نمایش انتخابات و مهندسی آخوندی

Catégories // آخرین خبرها // اطلاعیه‌ها // موضعگیری‌ها

تحریم سراسری و شكست همه‌جانبه خامنه‌ای در نمایش انتخابات و مهندسی آخوندی

تبریک خانم رجوی به عزم و اراده ملت ایران در رفراندوم تحریم رژیم و انتخابات قلابی

امروز مردم ایران شاهد تحریم سراسری و شكست همه‌جانبه خامنه‌ای در شعبده انتخابات رژیم آخوندها بودند.
خانم مریم رجوی رئیس جمهور برگزیده مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكمیت، عزم و اراده ملت ایران در رفراندوم تحریمی رژیم و انتخابات قلابی آن را تبریک گفت.
خانم رجوی آن‌چه را كه امروز در ایران گذشت و همه به چشم دیدند، «نـه» بزرگ به دیكتاتوری و رأی مردم ایران به سرنگونی رژیم ولایت فقیه توصیف كرد كه حق حاكمیت ملت ایران را غصب و پایمال كرده است. بدون شک خامنه‌ای و رژیم ولایت فقیه از این نمایش به مراتب ضعیف‌تر و شکننده‌تر بیرون می‌آیند و روند سرنگونی تسریع می‌شود. در چنین وضعیتی تقلب هم دیگر فایده و اثر ندارد و باعث آبروریزی هر‌چه بیشتر و تمسخر مردم می‌شود.
خانم رجوی افزود : «نـه» قاطع مردم ایران نشان از قیام‌هایی است که صدای پای آن از هم اكنون به گوش می‌رسد و سرنگونی فاشیسم دینی را نوید می‌دهد.
یادآوری می‌كنیم كه خامنه ای در سخنرانی روز ۹‌اسفند خود چند بار تأکید کرد مشارکت در انتخابات تضمین «امنیت ملی» است. همه می‌دانند امنیت ملی در فرهنگ لغت این رژیم چیزی جز امنیت نظام منحوس ولایت فقیه نیست. بنابراین همه ارگان‌های حافظ نظام هم‌چون سپاه و بسیج و وزارت اطلاعات و دیگر ارگان‌های سرکوب با انواع تقلب‌ها و رأی‌سازی‌های نجومی باید بر تحریم سراسری آن سرپوش بگذارند. وزارت کشور که توسط پاسدار وحیدی اولین سرکرده نیروی تروریستی قدس اداره می‌شود، به‌ دستور خامنه‌ای موظف است با انواع تقلب‌ها و رأی سازی‌ها و ضریب زدن به آرای مأخوذه در اتاق تجمیع، درصد مشارکت در انتخابات را بیش از نمایش‌های قبلی اعلام کند.
حذف شرط شناسنامه عکس‌دار برای رأی دادن، مهر نزدن شناسنامه‌ها به هنگام رأی دادن، قبول کردن ۵‌نوع کارت شناسایی برای رأی دادن و خریدن رأی، برخی از راه‌های تقلب کلان در نمایش انتخابات امروز بود.
شایان توجه است كه هیچ‌یک از التماس و درخواست‌های خامنه‌ای و سران و سركردگان رژیم برای رأی دادن نتوانست مردمی را كه ۵دهه است با ترفندهای آخوندها در مقطع انتخابات آشنا هستند، به پای صندوق بكشاند. این تحریم به ‌واقع یک شكست بزرگ برای فاشیسم دینی به‌رغم همه تهدید و تطمیع‌ها و وعده و وعیدها بود. در عمل ثابت شد كه در این رژیم جایی برای انتخاب نیست و آن كس كه رأی می‌دهد یا خائن و صاحب منفعت و یا هنوز در زمره اقشار نا‌آگاه است.
دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
۱۱‌اسفند ۱۴۰۲ (اول مارس ۲۰۲۴)

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]