بهمن-۲۲ ۱۳۸۹

به‌مناسبت پیروزی قیام مصر

Catégories // پیام‌ها // موضعگیری‌ها

به‌مناسبت پیروزی قیام مصر

سقوط دیکتاتوری و پیروزی قیام مصر را به ملت بزرگ مصر، به مردم سراسر خاورمیانه و به‌ویژه مردم ایران و ه‌چنین مردم عراق تبریک می‌گویم.
گرم‌ترین درودها نثار قیام کنندگان به‌ویژه زنان و جوانان مصر.
این پیروزی بدترین خبر برای ولی فقیه ارتجاع و فاشیسم دینی حاکم‌بر ایران و بهترین خبر برای ملت‌های مصر و عراق و ایران است.
هم‌زمان با سالگرد پیروزی انقلاب ضدسلطنتی ایران، امروز موج تغییر و بهار آزادی در مصر نقطه عطف تعیین‌کننده‌یی را آفرید.موجی که بی‌تردید دامنگیر دیکتاتوری هراسان آخوندها و عوامل و مزدوران آنها به‌ویژه در عراق هم خواهد گردید.

خامنه‌ای، همان‌گونه که در اظهارات گستاخانه روز جمعه‌اش نشان داد، به اقتضای نیاز رژیم به بن‌بست رسیده‌اش برای مصادره انقلاب مردم مصر و آلوده کردن آن با الگوی ارتجاع خمینی از هیچ دسیسه‌یی فروگزار نمی‌کند.
استبداد مذهبی حاکم نه فقط دشمن مردم ایران که دشمن همه ملت‌های منطقه و تهدید اصلی انقلاب‌ها و قیام‌های آنان برای کسب آزادی و حاکمیت مردم است.
اما بی‌تردید جوانان و زنان و مردان آزادیخواه مصر دوشادوش همه مردم و نیروهای دمکراتیک در این منطقه از جهان، راه را بر مطامع ویرانگر رژیم ولایت‌فقیه از مصر و تونس تا عراق خواهند بست. تا روزی که دیکتاتوری حاکم‌بر ایران ساقط شود و تمام منطقه از شر دست‌اندازی و تروریزم و تفرقه‌افکنی آن نجات پیدا کند.

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]