مرداد-۲۴ ۱۳۹۳

مصاحبه تلویزیون العربیه با مریم رجوی

Catégories // فعاليت‌ها // مصاحبه‌ها

مصاحبه تلویزیون العربیه با مریم رجوی

تلویزیون العربیه روز ۲۴مرداد ۹۳در برنامه “نقطه نظام“ مصاحبه این تلویزیون با مریم رجوی را پخش کرد. در این گفتگو، اوضاع منطقه، نقش ویرانگر رژیم ولایت فقیه در داخل و خارج ایران، تحولات عراق و سوریه، افشاگری مقاومت ایران در باره تلاش رژیم برای رسیدن به بمب هسته‌یی، ایران آینده، جدایی دین از دولت، حقوق اقلیت‌های قومی و مذهبی، و راه‌حل منطقه، مورد بررسی قرار گرفت و مریم رجوی نقطه نظرات مقاومت ایران را در این باره ارائه کرد.

مریم رجوی در این مصاحبه خطاب به کشورهای منطقه خلیج فارس گفت: آزادی مردم سوریه و عراق و ایران در گرو سرنگونی رژیم ولایت فقیه است ما خواهان سرنگونی این رژیم هستیم.
وی هم‌چنین با اشاره به تضییع حقوق اهل سنت در عراق و ایران و دیدگاه مقاومت در باره پیروان سایر ادیان گفت: برادران و خواهران اهل سنت مثل خواهران و برادران شیعه و پیروان سایر ادیان بایستی از حقوق برابر برخوردار باشند و بایستی درحاکمیت و قدرت در ایران و عراق و همه کشورهای منطقه شریک باشند.
مریم رجوی در گفتگو با العربیه در پاسخ به سوالی پیرامون ایران آینده از نقطه‌نظر مقاومت ایران گفت: ایران آینده، ایرانی است بر اساس رأی مردم و بر اساس انتخاب آزادانه مردم.

برای خواندن مشروح مصاحبه به این لینک مراجعه کنید.

shorturl.at/CSUV9

برای مشاهده فیلم مصاحبه به این لینک مراجعه کنید.

shorturl.at/rMU18

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]