خرداد-۲۱ ۱۳۹۰

به‌مناسبت شهادت مجاهد اشرفی منصور حاجیان

Catégories // پیام‌ها // موضعگیری‌ها

به‌مناسبت شهادت مجاهد اشرفی منصور حاجیان

قهرمان مجاهد خلق منصور حاجیان از مجروحان حمله جنایتکارانه نیروهای مالکی به اشرف در ۱۹فروردین، پس از دو ماه، به‌دلیل ممانعت‌های ضدانسانی از معالجات ضروری پزشکی و کارشکنی‌های جنایتکارانه کمیته سرکوب اشرف در نخست‌وزیری عراق، صبح امروز ۲۱خرداد، در بیمارستانی در بغداد به‌شهادت رسید.

مریم‌ رجوی، شهادت قهرمان خلق، مجاهد اشرفی منصور حاجیان، سی‌وششمین شهید کارزار کبیر فروغ اشرف را به‌عنوان مظهر درخشان دیگری از پایداری آگاه‌ترین و فداکارترین فرزندان ملت ایران در برابر فاشیسم مذهبی، به هموطنان، به خانواده بزرگ مقاومت ایران، به مجاهدان اشرف، به راهبر مقاومت و به‌ویژه به خانواده حاجیان و برادرانش در اشرف، تسلیت و تهنیت گفت. مریم ‌رجوی گفت: سلام بر او روزی که به پیکار آزادی مردمش از چنگال مهیب‌ترین نیروی ارتجاعی تاریخ ایران برخاست و روزی که به عهد آزادی وفا کرد و در قله مقاومت رهایی‌بخش ملت ایران به جاودانه فروغ‌ها پیوست.

تردیدی نیست که اگر محاصره ظالمانه پزشکی از سوی کمیته سرکوبگر و بی‌اعتنایی به تمامی هشدارهای مقاومت ایران و هشدارهای بین‌المللی برای دسترسی مجروحان به معالجات ضروری درکار نبود، جان پاک این قهرمان مجاهد خلق نجات می‌یافت و این حقیقت را تحقیقات مستقل بین‌المللی بیشتر روشن خواهد کرد. اما در این هم تردیدی نیست که اکنون او و تمامی شهیدان فروغ ‌اشرف هم‌چون ستارگان شبکوب و ظلمت‌سوز در تاریک‌ترین ایام تاریخ ایران در کهکشان شهیدان می‌درخشند و راه رهایی را که همانا مقاومت سازش‌ناپذیر برای سرنگونی فاشیسم ولایت فقیه است. فرا راه خلقشان روشن می‌کنند.

بر منصورحاجیان و بر تمامی قهرمانان شهید حماسه فروغ اشرف درود.

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]