مرداد-۲۷ ۱۳۹۰

پیام به‌مناسبت درگذشت مجاهد صدیق محسن انصاری

Catégories // پیام‌ها // موضعگیری‌ها

پیام به‌مناسبت درگذشت مجاهد صدیق محسن انصاری

مجاهد قهرمان اشرفی، محسن انصاری، پس از سال‌ها دست و پنجه نرم کردن با بیماری MS، به‌دلیل محاصره ضد انسانی و کارشکنی‌های نیروهای مالکی در دسترسی مجاهدان اشرف به خدمات درمانی و پزشکان متخصص، صبح امروز جان باخت و به یاران صدیق وشهیدش پیوست.

مریم رجوی، به قهرمان پاکباز اشرفی، مجاهد صدیق محسن انصاری، از زندانیان سیاسی رژیم خمینی، که پس از سه دهه مبارزه با فاشیسم مذهبی، درقله پایداری و در اوج سرفرازی، به عهد خود با خدا وخلق وفا کرد، درود فرستاد و درگذشت او را به عنوان مظهر درخشان دیگری از پایداری فرزندان رشید ملت ایران برای آزادی میهن ازچنگال دیکتاتوری و ارتجاع آخوندی، به هموطنان، به خانواده بزرگ مقاومت ایران، به مجاهدان اشرف، به راهبر مقاومت و به‌ویژه به خانواده انصاری، تسلیت گفت. مریم رجوی تاکید کرد: جان باختن این قهرمان مجاهد درماه مبارک رمضان و در اثر محرومیت‌های ضد انسانی پزشکی، نمونه دیگری از جنایات جنگی علیه افراد حفاظت شده و جنایت علیه بشریت توسط دست‌نشاندگان ولی فقیه ارتجاع در عراق جدید است که ضرورت مداخله جامعه جهانی و ارگانهای ذیربط ملل متحد برای خاتمه دادن به محاصره وحشیانه و تضمین حفاظت و حقوق مجاهدان اشرف دو چندان می‌کند.

اما تا آن‌جا که به قهرمان پایداری، محسن انصاری برمی‌گردد، او به روشن‌ترین صورت چند ماه قبل و در اوج رزمندگی اشرف‌گونه در برابر محاصره ضد انسانی و شکنجه روانی بیماران اشرف با صدها بلندگو، زندان‌ها وشکنجه‌گاه‌های خمینی را یادآوری کرد و گفت: در آن‌جا در زندان در شبانه‌روز در بند بلندگو می‌گذاشتند، با گذاشتن موزیک‌های گوش‌خراش و مرثیه تا اعصاب ما را داغان کنند. ما را روانی کنند. اما آنجا هم کور خواندند و دیدند که چگونه مجاهدین ایستادند ۱۲۰هزار نفر سربدار شدند و مجاهد بودن خود را به رژیم خمینی نشان دادند. به وزارت اطلاعات و خامنه‌ای طلسم شکسته و مالکی کذاب؛ می‌گویم که من مجاهدخلق، با تمام وجودم در اشرف خواهم‌ ماند و ما اشرفیان و مردم ایران رژیم خمینی را سرنگون خواهیم کرد».

سلام برمجاهد پاکباز و سرفراز اشرفی، محسن انصاری، روزی که به پیکار آزادی مردمش از چنگال مهیب‌ترین نیروی ارتجاعی تاریخ ایران برخاست و روزی که به عهد آزادگی وفا کرد و درقله مقاومت رهایی‌بخش ملت ایران به همرزمان صدیق و شهیدش پیوست .

ما را دنبال کنید

مریم رجوی

maryam rajavi

رئيس جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران برای دوران انتقال حاكميت به مردم ايران

[ادامه]